AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
27. November, 2023.

Limbažu novada virtuālais Ziemassvētku dāvanu tirdziņš 2023

Tuvojas Ziemassvētku laiks, kad mēs lūkojam pēc dāvanām saviem mīļajiem. Zinot, ka Limbažu novada uzņēmēji, amatu meistari, mājražotāji, amatnieki un citi saimnieciskās darbības veicēji gatavojas un kā ik gadu ir gatavi tirgoties, aicinām piedalīties virtuālajā Limbažu novada dāvanu tirdziņā.

Gaidām dažādus dāvanu piedāvājumus - darinājumus un pakalpojumus ar cenām un fotogrāfijām. Veidosim kopā virtuālu dāvanu/ideju tirgu un palīdzēsim lietām, vietām un pakalpojumiem
satikt savus jaunos saimniekus!

Lai pievienotos virtuālajam dāvanu tirdziņam, aicinām iesūtīt informāciju par piedāvājumu uz e-pastu: karina.norina@limbazunovads.lv:
 
 🎁 amatnieka, ražotāja, uzņēmuma, pak. sniedzēja nosaukumu;
 🎁 preču piedāvājuma vai pakalpojuma aprakstu;
 🎁 kvalitatīvas fotogrāfijas (līdz 5, *.jpg formātā);
 🎁 kontaktinformāciju– vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese;
 🎁 mājas lapas/ interneta veikala/ sociālo tīklu adresi.

Virtuālo dāvanu tirdziņu atvērsim pirmajā Adventa nedēļā mājas lapā www.visitlimbazi.lv un Visit Limbaži (Limbažu novada tūrisma informācijas centra) sociālajās vietnēs.

Par izvēlētās preces saņemšanu un iespēju norēķināties ar katru saimnieku pircējam būs jāvienojas individuāli.

Plašāka informācija sazinoties ar Limbažu novada pašvaldības aģentūra LAUTA: Limbažu novada TIC Tūrisma informācijas konsultanti Karīnu Noriņu: e-pasts: karina.norina@limbazunovads.lv, tālrunis: 28359057 vai 64070608 (Karīna vai Ingus).
Titulbilde
  TagasiRäägi oma sõpradele