AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
26. Veebruar, 2024.

Ceļojuma stāstu vakars. Sajūtu pārgājieni - ar Ditu Bogdāni.

Ceļojuma stāstu vakars. Sajūtu pārgājieni. Dita Bogdāne.

Ceļojuma stāstu vakarā Dita stāstīs kā sāka iet pārgājienos, un kā meklējusi piedzīvojumus dabā un garās pastaigās. Ditas ceļojumu ceļš sākās ar nelieliem pārgājieniem, taču ar laiku tie kļuva arvien garāki un izraisa vēlmi izpētīt vairāk.

Viens no Ditas spilgtākajiem pārgājieniem bija 1836 km apkārt Latvijai, kas veda gar krastiem un cauri mežiem, atklājot skaistumu Latvijas dabā, kas sniedza iespēju pilnībā izbaudīt mūsu valsts daudzveidīgo ainavu. Savukārt, Camino jeb Santjago ceļš Spānijā un Fisherman's trail jeb Zvejnieku ceļš Portugālē atklāja jaunas kultūras, cilvēkus un ceļojuma piedzīvojumu būtību.

Ditas sajūtu pārgājieni: Katrs mans pārgājiens ir saistīts ar intensīvām emocijām un sajūtām. No brīnuma un sajūsmas par dabas skaistumu līdz pārdomām un pārliecībai, ko sniedz garie pārgājieni. Tie ir mirkļi, kad esmu pilnībā apzinājusies savu eksistenci un sajūtu vienotību ar apkārtējo vidi.

Stāstu vakarā Dita dalīsies arī ar savas ceļojumu somas ekipējumu un ikvienam būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus kā labāk sagatavoties ceļam.

Ceļojuma stāstu vakars notiks Burtnieku ielā 2, Limbažos, 22. martā, 18:00 (ierašanās no 17:30).

Ja plāno apmeklēt pasākumu spied pogu “GOING” – pasākuma lapā Facebook platformā vai arī uzraksti mums ziņu uz +371 26161281 vai privātu ziņu Facebook platformā (vietu skaits ierobežots!).

Limbažu novada p/a "Lauta" nodrošinās ar tēju un kafiju, bet garšīgākam vakaram aicinām ierasties ar groziņu.

Brīnišķīgai enerģijas apmaiņai sniegsim kādu noderīgu artavu Ditas nākamajiem ceļojumiem!

Tiekamies jau pavisam drīz!

Titulbilde
  TagasiRäägi oma sõpradele