AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
8. Märts, 2024.

Tūrisma uzņēmēju atvērto durvju diena Limbažu novadā.

Tūrisma sezonas sākums jau gandrīz klāt! Aicinām visus tūrisma uzņēmējus piedalīties atvērto durvju dienā, aicinot atvērt savas durvis un piedāvājumu interesantiem. 
11.maijs - Tūrisma uzņēmēju atvērto durvju diena būs pasākums, kurā tiek aicināti interesenti ciemoties pie Limbažu Novada tūrisma uzņēmējiem un iepazīt viņu piedāvājumu.

Pasākuma mērķis ir aicināt interesentus un sabiedrību ieskatīties tūrisma uzņēmējdarbības piedāvājumā. Tas var notikt dažādos veidos un formātos, piemēram, tūrisma uzņēmumi piedāvājot ekskursijas savām telpām, demonstrējot savus pakalpojumus un produktus, kā arī sniedzot informāciju par tūrisma industrijas darbību kopumā. Tūrisma uzņēmēju atvērto durvju diena var piedāvāt iespēju satikt un uzdot jautājumus pieredzējušiem profesionāļiem, iegūt praktisku informāciju un iedvesmu. Tas arī palīdz uzlabot nozares pārredzamību un veicina savstarpējo sapratni starp uzņēmējiem un sabiedrību.

Atvērto durvju dienā aicinām piedalīties naktsmītnes, amatniekus, pirtniekus, pārtikas ražotājus, biškopjus, lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parkus, lauku krodziņus un citus. Visus pasākuma dalībniekus varēs atrast – kartē un mājaslapā- www.visitlimbazi.lv 

Šī Tūrisma uzņēmēju atvērto durvju diena ir lieliska iespēja gan uzņēmējiem, gan sabiedrībai. Tas ne tikai palīdzēs atklāt tūrisma uzņēmējdarbības dažādību, bet arī veicinās ciešāku saikni starp uzņēmējiem un vietējo sabiedrību. Šādi pasākumi sniedz iespēju iegūt praktisku informāciju, iedvesmu un veicina savstarpējo sapratni. Šādas iniciatīvas palīdz veidot dinamisku un inovatīvu tūrisma nozari, kura var iegūt atbalstu un atzinību gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem. 

Bezmaksas informācija un publicitāte par atvērto durvju dienu tiks publicēta Limbažu novada tūrisma informācijas centra mājas lapā www.visitlimbazi.lv, Limbažu Novada mājaslapā- www.limbazunovads.lv , Sociālajos tīklos- facebook- @agenturaLAUTA, @Visitlimbazi , @LimbazuNovadsLV , instagram @visitlimbazi

Anketa tūrisma uzņēmējiem: https://ej.uz/tūrismaatvērtodurvjudiena   

15.maijs ir tūrisma sezonas atklāšana, ne tikai Limbažu novadā, bet visā Latvijā. Šajā datumā tūrisma nozare un saimniecības parasti sāk darboties pilnā sparā, sniedzot plašu klāstu pakalpojumu un piedzīvojumu tūristiem. Tūristiem tiek piedāvāta plaša izvēle aktivitāšu, no brīvā dabas piedzīvojumiem līdz kultūras un vēsturiskajiem pasākumiem. Šajā periodā tūristi var baudīt Latvijas skaisto dabu, apmeklēt kultūras pasākumus, izbaudīt tradicionālo latviešu virtuvi un iepazīties ar valsts vēsturi un kultūru. Darboties sāk arī publiskās pludmales.

Titulbilde
  TagasiRäägi oma sõpradele