Sestdiena, 8. augusts
Vārda dienas: Mudīte, Vladislavs, Vladislava

Aicina pieteikties "Atvērtajām dienām laukos"

14. februāris 14:39
Dabā jau pamazām jūtama pavasara tuvošanās un kā katru gadu ik pavasari aicinām LLTA "Lauku ceļotājs" aicina atvērt savas sētas un saimniecības "Atvērtajām dienām laukos", kas šogad notiks no 4.-6. maijam Latvijā un 10.-12. maijā Lietuvā. LLTA "Lauku ceļotājs" aicina ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šai akcijai un kopīgi popularizēt laukus un savus audzētos, ražotos produktus un pakalpojumus. Šī akcija jau kļuvusi par tradīciju – iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. Arī šogad "Atvērtās dienas laukos" rīkojam kopā ar mūsu Lietuvas kolēģiem.

Lai piedalītos akcijā, ikviens akcijas dalībnieks (lauku tūrisma uzņēmējs) izstrādā īpašo akcijas piedāvājumu, kas šajās dienās var ietvert īpašas ekskursijas, draudzīgas atlaides, degustācijas, ražošanas procesa izzināšanu, jautras izdarības un spēles, izzinošas aktivitātes, amatu demonstrēšanu, radošās darbnīcas, tehnikas demonstrēšanu, iespēju iegūt suvenīrus un dāvaniņas u.c. aktivitātes.

Iedvesmai 2018. gada pavasara akcijas dalībnieku piedāvājumus: www.celotajs.lv/lv/conf/180504-ADL/dalibnieki
Informējiet, ja šī gada akcijas piedāvājums ir nemainīgs un būs tāds pats kā pirms gada.

Iespēja pieteikt savu dalību, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU (Akcijas_ADL_anketa_2019) un nosūtot to "Lauku ceļotājam" līdz š.g. 11. martam rakstot uz e-pastu: lauku@celotajs.lv.

Informācija: www.celotajs.lv
  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.