Piektdiena, 16. aprīlis
Vārda dienas: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Igo izstādes "Nebijis gadījums" atklāšana

12. janvāris 16:00 - 29. februāris 16:00

Svētdien, 12.janvārī pl.16 Vecajā rātsnamā Limbažos Igo izstādes "Nebijis gadījums" atklāšana. Izstāde būs apskatāma līdz 29.februārim. Mūziķa Igo darbu personālizstādes jau notikušas Liepājas muzejā, Sanktpēterburgā, galerijā “Pegazs”, restorānā “Andalūzijas suns”, Līgatnes Kultūras namā, Jūrkalnes Tautas namā, Lielvārdes muzejā, Ādažu kultūras centrā, mūzikas klubā “Moonshine” Rīgā, Majoru kultūras centrā Jūrmalā, Ventspils Livonijas pilī, Lūznavas muižā, Alūksnes muzejā, Saldus muzejā, restorānā “Zoltners”, Lietuvā Šauļu bibliotēkā, kā arī viņa darbi atrodas privātkolekcijās.

Igo ir dzimis Liepājā un pirmo pieredzi grafikas mākslā ieguva kopā ar savu mammu grafiķi un fotogrāfi Irinu Tīri dodoties brīvdabas plenēros, grafiski attēlojot Liepājas ielas un pagalmiņus. Kopš 2010. gada Igo grafikas darbi tapuši kologrāfijas un oforta tehnikās, piedaloties grafiķes Neles Zirnītes meistarklasēs viņas darbnīcā “Slokas rezidence”. Savukārt brīvrokas zīmējumi tapuši uz papīra, izmantojot klasisko tušas un grafīta zīmuļa tehniku.
Savus grafikas darbus Igo izmanto papildinot dzejoļu un eseju grāmatas, kā arī veidojot dizaina priekšmetu sērijas - sveču līniju, dekoratīvo apdruku sēriju porcelāna un stikla traukiem, kā arī apdrukātu tekstilu un apģērbu līniju dizaina zīmolā “Igo Akcents personībai”.

Igo ir Jūrkalnes starptautiskā mākslas plenēra organizators un dalībnieks. Bauskas novadā Mežotnes pagastā Ceplī pašlaik tiek veidots Igo Mūzikas un mākslas centrs Ceplis

Dalība izstādes atklāšanā - bez maksas.

Izstāde būs apskatāma līdz 29.februārim.

Ieejas maksa izstādē:
2 EUR - pieaugušie; 1 EUR- skolēni, studenti, seniori. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

Izstādes darba laiks no 15.01.2019.-29.02.2020.
Trešdienas-Sestdienas no pl.10-17,
Svētdienas no pl.10-16
Citā laikā un grupām iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 28359057 (Limbažu novada TIC)

Informācija: Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA”
  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.