Pirmdiena, 27. septembris
Vārda dienas: Ādolfs, Ilgonis

Durvju medības Limbažos

30. jūlijs 15:00 - 1. septembris 23:59
Limbažu novada pašvaldības aģentūra „LAUTA” no šī gada 30.jūlija līdz 1.septembrim organizē aizraujošu foto orientēšanās spēli „Durvju medības Limbažos”. Vadoties pēc dotiem attēlu fragmentiem, Limbažu pilsētā ir jāmeklē un jānofotografē konkrētie objekti.
Fotomedības ir lieliska iespēja jautri pavadīt laiku gan Limbažu pilsētas viesiem, gan limbažniekiem, kas grib pārbaudīt savas zināšanas par pilsētu.
Pilsētas spēle ļauj aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā. Dalībnieki paši nosaka punktu skaitu un secību kādā atrast attēlos redzamās vietas, līdz ar to fotomedību spēle ir pieejama gan ģimenēm ar bērniem, gan pieaugušajiem, gan senioriem.

Lai piedalītos fotomedību spēlē, Jums būs nepieciešams:
- fotokamera vai telefons ar fotografēšanas iespēju;
- fotomedību spēles uzdevuma lapa ar 25 meklējamajiem attēliem. 

Spēles apraksts
Lai spēlētu fotomedību spēli nepieciešama uzdevumu lapa, kuru var lejupielādēt digitāli no Limbažu novada tūrisma informācijas mājaslapas šeit, facebook lapas, instagram konta vai to saņemt visiem pieejamajā pasta kastītē pie Limbažu novada tūrisma informācijas centra, Torņa ielā 3.
Uzdevumu lapā ir 25 dažādu durvju fragmenti, bez paskaidrojumiem, kur tās uzņemtas.
Spēles dalībniekiem uzdevums ir saprast, kur katrs fotoattēla fragments tapis, jāatrod konkrētā vieta, jānofotografē tā un jāiesūta Limbažu tūrisma informācijas centram uz mobilo tālruni +371 28 359 057 izmantojot mobilo aplikāciju WhatsApp.
Spēlē var piedalīties ar visiem atrastiem punktiem vai tikai dažiem, turklāt tos var iesūtīt vienā piegājienā vai visa termiņa laikā līdz pat 1. septembrim ieskaitot. Vienīgais nosacījums, ka tie būtu jāsūta no viena un tā paša telefona numura.

Rezultāti un apbalvošana
Dalībnieku rezultāti tiks publicēti 3. septembrī Limbažu novada tūrisma informācijas facebook lapā.
3 veiksmīgākie tiks arī pie pārsteiguma balvām no Limbažu novada tūrisma informācijas centra.

Veiksmīgas fotomedības!
  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.