Trešdiena, 20. oktobris
Vārda dienas: Leonīds, Leonīda

Piedalies 18.septembra Veselības velobraucienā!

16. septembris 14:12

18.septembrī, Eiropas Mobilitātes nedēļas (16.09.-22.09.2021.) un Eiropas kultūras mantojuma dienu ietvaros, aicinām doties velobraucienā “Limbaži- Lādes ezers- Limbaži”. Daļa no velomaršruta ved pa bijušo dzelzceļa līniju, kas atklāta 15. septembrī pirms 87 gadiem (15.09.1934.), kad pilsētā ar pušķotiem vārtiem sagaidīja pirmo lokomotīvi un toreizējais Satiksmes ministrs Bernhards Einbergs svinīgi pārgrieza lentu par godu dzelzceļa satiksmes atklāšanai Limbažos līnijā Rīga– Rūjiena. Pasažieru pārvadājumi uz Limbažiem pārtraukti 1999. gada 19. jūlijā. Dzelzceļa līnijā Rīga- Rūjiena ar vilcienu no Rīgas mūsdienās var doties līdz Skultei. No Lādes stacijas līdz Mazsalacai izveidots Zaļais Dzelzceļš, kas sazarojas plašā tūrisma velo/gājēju taku tīklā Vidzemē un Ziemeļigaunijā. (www.greenrailways.eu). Pirmais Zaļā dzelzceļa (Greenways) posms atklāts 2014. gadā no Limbažiem līdz Katvaru ezeram.

 
Pasākumā piedalīsies gan sporta speciālists, gan uztura speciālists, kas sniegs noderīgu informāciju pasākuma laikā!

Organizatori piedāvā iespēju nodrošināt ar velosipēdiem un ķiverēm (ierobežotā skaitā).

Tikšanās vieta Limbažos paredzēta Burtnieku kvartālā plkst.10:00.

Maršruts: Burtnieku kvartāls - Dzelzceļa iela - Rīgas iela - maizes ceptuve "Lielezers" - zaļais ceļš līdz Lādes stacijai - Nabe - Lādezers -- kempings "Lādes ezers" - Nabe - Lādes stacija - zaļais ceļš līdz pagriezienam netālu no mājas "Ceļmalas" - pagrieziens līdz mājai "Saulgoži" - Jūras iela - Dzelzceļa iela - Burtnieku kvartāls.

Kopējais garums būs aptuveni 24 kilometri.

Pieteikšanās internetā: ej.uz/veselibasvelo

Vietu skaits ierobežots.*

Pārgājienu drīkst apmeklēt personas, kas vakcinētas pret Covid-19, pārslimojusi Covid-19, ir ar sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid-19 testu, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs, vai 6 stundu laikā veiktais SARS-CoV-2 antigēna tests ir negatīvs, kā arī pamatizglītības un vidējās izglītības pakāpes izglītojamie, kas testēti izglītības iestādē, un ir ar negatīvu testa rezultātu, un pirmsskolas izglītības pakāpes izglītojamie bez prasībām.*

*Pamatojoties uz MK noteikumiem Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”

Pasākums tiek organizēts Limbažu novada pašvaldības īstenotā un Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/059 ietvaros, sadarbībā ar pašvaldības aģentūrām "ALDA" un "LAUTA".
  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.