Svētdiena, 27. septembris
Vārda dienas: Ādolfs, Ilgonis

Aktualitātes | Arhīvs

27.septembrī būs īsteni tirgošanās svētki - Limbažu krāmu tirgus

25.09.20.
Šo svētdien, 27. septembrī, Limbažos notiks īsteni tirgošanās svētki - Limbažu tirgus pieguļošajā teritorijā norisināsies "Lielais atvasaras tirgus", bet Burtnieku kvartālā (Burtnieku iela 4 iekšpagalms) sadarbībā ar Lietu Tirgotava Ādažu novadā norisināsies šīs sezonas noslēdzošais Limbažu krāmu tirgus. Burtnieku kvartālā no plkst. 10:00 līdz 14:00 notiks andelēšanās ar mantām, kas pašam īsti vairs nav vajadzīgas, bet lieti var noderēt kādam citam. Nepiespiestā un muzikālā gaisotnē dažāda vecuma dāmas un kungi tirgosies ar savām drēbēm, somām, apaviem un citām saimniecībā noderīgām mantām.
lasīt vairāk

Tikšanās ar rakstnieku un publicistu Aivaru Kļavi

04.09.20.
Pociema bibliotēkā! Tikšanās notiek Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta "Rakstnieks ienāk lauku bibliotēkā" ietvaros!

Koncerts ‘’Mūzika svētdienā’’

04.09.20.
Piedalās: Līva Tomiņa (vijole) Reinis Tomiņš (marimba) Aivars Tomiņš (saksofons) Ieeja pret ziedojumiem baznīcas atjaunošanai!

Koncerts “Gaisma. Kokle. Akordeons”

04.09.20.
Bārdu dzimtas muzejs "Rumbiņi" Muzicēs Līga Griķe - koncertkokle, basa kokle, Anda Eglīte - koncertkokle, Dace Priedīte - koncertkokle, Artūrs Noviks – akordeons. Ieeja brīva. Uz Dzejas dienu būs transports no Limbažu kultūras nama plkst. 12.30.

Prāta Spēles Latvijas kauss Limbažos

04.09.20.
PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSS ir izklaidējošs erudīcijas spēļu turnīrs, kas norisinās dažādās Latvijas pilsētās visa gada garumā.
lasīt vairāk

Rīgas Visu Svēto pareizticīgo draudzes ansambļa koncerts

04.09.20.
Limbažu Sv. Jāņa baznīcā! Programmā: sakrālā mūzika, latviešu komponistu oriģināldziesmas, tautas dziesmas un tautas dziesmu apdares. Diriģente Nelli Sisojeva.
lasīt vairāk

Pārgājiens “Zaļos ceļus un Lādi meklējot” 19. septembrī

04.09.20.
Aktīvā tūrisma portāls Pargajieni.lv piedāvā doties izzinošā pārgājienā pa Limbažu apkārtni 19. septembrī. Starts paredzēts plkst. 10:00 Limbažu autoostā, kad būs pienākuši autobusi no Rīgas, Valmieras, Cēsīm. Pārgājienu sāksim ar Limbažu dzelzceļa stacijas un tās apkārtnes iepazīšanu un dosimies pa Zaļo dzelzceļu Rīgas virzienā.
lasīt vairāk

Andra Vērdiņa dzejoļu krājuma “Pieturas” atvēršanas svētki

04.09.20.
Teātra mājā! Pasmaidīsim, padziedāsim, parunāsim, padomāsim… Būs iespēja iegādāties grāmatu!

Velobrauciens ,,Dziedot pa Melngaiļa takām"

04.09.20.
Kultūras izglītības centrs ''Melngaiļa sēta'' Līdzi jāņem: Mīļš dzejolis vai kāda dziesma Savs dujritenis Varbūt kāds mazs cienasts :)

Dzejas vakars kopā ar Guntaru Raču

04.09.20.
Limbažu Galvenā bibliotēka aicina atzīmēt Dzejas dienas kopā ar dzejnieku, mūziķi Guntaru Raču – 9.septembrī plkst. 18.00 būsiet laipni gaidīti uz tikšanos un grāmatas “Mīlestība ir” prezentāciju!
lasīt vairāk

Ilmāra Medinieka radošo darbu izstādes “Katrai skaistulei savu briesmoni” atklāšana

04.09.20.
Limbažu Galvenajā bibliotēkā no 3. līdz 30. septembrim apskatāma salacgrīvieša Ilmāra Medinieka radošu darbu izstāde “Katrai skaistulei savu briesmoni”.
lasīt vairāk

LINDA MIKULE un draugi uz Brīvdabas skatuves pie "Kafijotavas"

04.09.20.
Skultē, uz Brīvdabas skatuves pie "Kafijotavas" muzicēs un dziedās Linda Mikule un draugi. Nāc, klausies & baudi sestdienas rītu!

Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde / Limbaži

04.09.20.
Limbažu Kultūras namā! Vienreizējs BSG (Baibas Sipenieces - Gavares) iznācies stāvizrādes formā ar bufetes elementiem "VIENREIZ JAU VAR"
lasīt vairāk

Misterybubbles / Maģisko burbuļu triku izrāde

04.09.20.
Limbažu Kultūras namā! Maģisko burbuļu triku izrāde “Mistery Bubbles” (šovs bērniem un ģimenēm) Burbuļu iluzionists, neona istaba, dūmu specefekti, burbuļu triki, animatori, vakara vadītājs ar rotaļām un diskotēku noslēgumā! Beidzot arī Latvijā vēl neredzētā šovā vērosim pasaules klases burbuļu trikus, iluzionista Robert Valdman izpildījumā, kurš priecējis apmeklētājus visā pasaulē.
lasīt vairāk

Stand Up "Vista, kas iemācījās lidot"

04.09.20.
Teātra mājā! Iedomājieties, vistām ir spārni, bet tās nelido, jo viņām jau no bērnības tiek iemācīts, ka tas nav iespējams...
lasīt vairāk

Sieviete kā konfekte

04.09.20.
Limbažu kultūras namā. Pannas Teātris piedāvā skatītājiem izrādi – brieduma komēdiju autores Aivas Birbeles stilā “Sieviete kā konfekte”. Jaunā komēdija ir likumsakarīgs turpinājums izrādei “Tāda es esmu”, kas kopā ar aktrisi Zani Daudziņu un režisoru Juri Rijnieku dzīvo uz Latvijas skatuvēm jau 10 gadus un apstiprina to, ko par sevi jāsaka katrai Latvijas sievietei: tāda es esmu – sieviete kā konfekte!
lasīt vairāk

Limbažu krāmu tirgus

04.09.20.
Šīs sezonas noslēdzošais un kopsummā piektais Limbažu krāmu tirgus norisināsies 27.septembrī Burtnieku kvartāls Šoreiz izveidojam arī nelielu Skolas maiņas lietu punktu- dodot iespēju skolas lietām satikt jaunus saimniekus (grāmatas, skolas piederumi, apģērbs) Mūzikas skaņas no visiem labi zināmiem filmu arhīviem- skolas un rudens noskaņās!
lasīt vairāk

"Ceļojums laikā telpā un cilvēkos"

04.09.20.
Bārdu dzimtas muzejs "Rumbiņi"
lasīt vairāk

Latviešu komiķis Limbažos

04.09.20.
Sestdien, 5. septembrī Stand- up komiķis Maksims Trivaškevičs Limbažu Kultūras nama apmeklētājus iepriecinās ar soloprogrammu „Latviešu komiķis”, kura 2019. gada novembrī piedzīvoja pirmizrādi, un tās ietvaros autors stundas garumā stāstīs savus jaunākos jokus.
lasīt vairāk

Grupas BALTIE LĀČI koncerts / Pamet skumjas, pamet nievas...

04.09.20.
Broņislavas Martuževas dzeja un dziesmas grupas “Baltie Lāči” koncertprogrammā “PAMET SKUMJAS , PAMET NIEVAS…”. Koncertā skanēs jau tautā sen pazīstamās dziesmas – “Pacel glāzi priekā”, “ Zvaigžņu strēlnieks”, “Dzīve sauc”, “Bruoļeit”, kā arī vairākas mazpazīstamākas melodijas, ko sacerējusi dziesminiece.
lasīt vairāk

Grupas DUCELE koncerttūre MONIKA

04.09.20.
Ekoloģiskās mūzikas orķestris “Ducele”, sadarbībā ar rakstnieci Noru Ikstenu piedāvā uz grupas “Trīs no Pārdaugavas” dziesmām, pieredzi un piedzīvojumiem balstītu koncertuzvedumu “Monika”.
lasīt vairāk

Satiec savu meistaru

04.09.20.
No 4. līdz 6. septembrim Latvijas Nacionālais kultūras centrs aicina gūt praktiskas zināšanas vērienīgākajā tradicionālo prasmju apgūšanas pasākumā “Satiec savu meistaru 2020”. Šogad savā pieredzē dalīsies un rosinās darboties 195 dažādu amatu meistari vairāk nekā 100 vietās visā Latvijā.
lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.