Otrdiena, 7. aprīlis
Vārda dienas: Zina, Zinaīda, Helmuts

Ekspozīcija "Sudraba Limbaži"

Uzmanību! Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī no 13. marta līdz 14.aprīlim ekspozīcija "Sudraba Limbaži" apmeklētājiem slēgta!Piedāvā: gida pakalpojumi
Darba laiks:
trešdienas-sestdienas no plkst. 10:00-17:00;
svētdienās no plkst. 10:00-16:00

Citā laikā un grupām pēc iepriekšēja pieteikuma pa tālr. 28359057
Cena:
2 EUR- Skolēniem, studentiem, pensionāriem;
3 EUR- Pieaugušajiem
Pirmsskolas vecuma bērniem - bez maksas

Cenā ietilpst ekspozīcijas apskate, gida stāstījums, paraugdemonstrējums lodēšanā.
Adrese:Limbaži, Burtnieku iela 4 (vecais rātsnams)
GPS: lat: 57.515386; lon: 24.714
Tālrunis:+371 28359057
Internetā:www.sudrabalimbazi.lv; E-pasts: sudrabs@limbazi.lv

Vēstures liecības vēstī, ka sudrabkaļi Limbažu pilsētā darbojušies jau 17. gadsimtā.18. un 19. gs. tieši sudraba naudai bija liela nozīme, lai pasta ceļš ietu caur Limbažiem.Sudraba pilsētas tēla veidošanā ļoti nozīmīga loma ir sudrabkaļa Oļega Auzera un viņa mācekļu veidotajiem unikālajiem sudraba darbiem un aktivitātēm .6 gadus Vecā rātsnama telpās atradās Oļega Auzera darbnīca un “Dzīvā sudraba muzejs”.

Šobrīd Vecā rātsnama pagrabstāva telpā iekārtota jauna ekspozīcija “Sudraba Limbaži”.
Limbaži jau izsenis tiek dēvēti par Sudraba pilsētu un tieši tādēļ pilsētas Vecā rātsnama pagrabstāvā atrodas ekspozīcija "Sudraba Limbaži". Šobrīd ekspozīcijā apskatāmi juvelieru Oļega Auzera, Mārtiņa Kalēja un Līgas Krastiņas-Kalējas sudraba darbi.</p>

Ikvienam apmeklētājam ir iespēja ne tikai apskatīt sudraba darbu ekspozīciju, bet arī uzklausīt gida stāstījumu par katru no darbiem, par Limbažu saistību ar sudrabu un ideju, ko autors ar tiem vēlējies nodot skatītājiem. Apskatīt lodēšanas paraugdemonstrējumus un varbūt pašam izmēģināt lodēšanas procesu, vai pat izgatavot kādu suvenīru. Meistarklases un darbošanās ar misiņu vai sudrabu.

  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.