Trešdiena, 8. februāris
Vārda dienas: Česlavs, Aldona

Partneris projektā Greenways Product

Limbažu novada pašvaldība ir iesaistījusies kā Vidzemes tūrisma asociācijas partneris projektā Greenways Product.
Projekta mērķis ir pamesto dzelzceļu piemērošana tūrismam, projekta vadošais partneris - Spanish Railway Foundation. Vidzemes tūrisma asociācijas budžets projektā ir 21 000 EUR, no kuriem Eiropas Savienība finansē 75%. Projektu paredzēts uzsākt 2013. gada pirmajā ceturksnī, un Vidzemē projekta ietvaros notiks pamesto dzelzceļa līniju apzināšana, kā arī kopīgas GreenWays un EiroVelo kartes izdošana latviešu un angļu valodās.

Vidzemē tāpat paredzēts rīkot vienu no Greenways konferencēm (ar Eiropas ekspertu līdzdalību), kā arī žurnālistu vizītes un citas aktivitātes.  Vidzemes pašvaldībām šī ir lieliska iespēja apzināt neizmantotās, bijušās dzelzceļa līnijas un atzīmēt tās kopējā GreenWays kartē, kā arī dibināt kontaktus ar sadarbības partneriem. 

Vidzemes Tūrisma asociācija ir arī vienīgā organizācija no Baltijas valstīm, kura ir European GreenWays Association biedrs

Plašāka informācija par projekta aktivitātēm šeit
 
 
« Atpakaļ
  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.