Trešdiena, 21. augusts
Latvijas Republikas faktiskās neatkarības atjaunošanas diena
Vārda dienas: Janīna, Linda

Tuvojas starptautiskā tūrisma izstāde "Balttour 2019"

18. январь, 2019.
No 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā notiks 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kur tūroperatori, tūrisma aģentūras un citi nozares uzņēmumi piedāvās izdevīgākos ceļojumus un aktīvās atpūtas galamērķus teju 200 valstīs! Vienuviet – visplašākā izvēle, īpaši piedāvājumi, lieliska atmosfēra! Tūrisma izstādē Latvijas tūrisma informācijas centriem, aģentūrām un interesentiem tiks izplatītas jaunās Vidzemes piekrastes kartes un Vidzemes piekrastes kājāmgājēju kartes. Vidzemes piekrastes karte ceļotājiem tiek izdota septiņās valodās – latviešu, krievu, angļu, vācu, igauņu, lietuviešu un somu valodās. Kopējais tirāžas skaits – 63 000. Vidzemes piekrastes kājāmgājēju karte tiek izdota divās valodās – latviešu un angļu. Kopējā tirāža – 5000.

Limbaži tūrisma izstādē  piedalīsies projekta “Zaļie Dzelzceļi” jeb “Green Railway” stendā.
"Zaļo Dzelzceļu" projektā Vidzemes Tūrisma asociācija (VTA), sadarbojoties ar 25 Vidzemes un Dienvidigaunijas pašvaldībām un organizācijām,  veido jaunu tūrisma piedāvājumu- tūrisma takas pa bijušajām platsliežu un šaursliežu dzelzceļa līnijām Ziemeļlatvijā un DienvidIgaunijā. 

Nākamā izstāde, kurā apmeklētāji tiks informēti par jauno piedāvājumu notiks jau pēc nedēļas- no 8.-9. februārim starptautiskajā tūrisma izstādē "Tourest 2019" Tallinā, Igaunijā
  вернутьсяPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Website implemented with the support of Central Baltic Programme 2014-2020 during of Hanseatic Approach to New Sustainable Alliances (HANSA) project, CB110.