Sestdiena, 8. augusts
Vārda dienas: Mudīte, Vladislavs, Vladislava

Limbažu muzejā būs skatāma liliju izstāde

18. июль 10:00

No 18. līdz 21. jūlijam Limbažu muzejā būs skatāma liliju izstāde, kas veidota sadarbībā ar Liliju audzētāju biedrību „Lilium Balticum”. Cēlas un graciozas, no baltām līdz tumši sarkanām – tās ir lilijas, vasaras karalienes, kuras krāšņi rotāsies Limbažu muzeja izstādē. Dažādas formas, krāsas un smaržas – izstādē būs skatāmas vairāk nekā 60 Latvijas apstākļiem piemērotas liliju šķirnes. Īpaši iecienītas dārzos ir trompetlilijas, jo tās izceļas ar savu bagātīgo ziedēšanu un reibinošo smaržu. Latvijas selekcionāri ir izveidojuši daudz, krāšņu trompetliliju šķirņu, no kurām daļa būs aplūkojamas izstādē.

Limbažu muzejā liliju ziedus apskatei sarūpējuši selekcionāri un kolekcionāri – Antra Balode no Saulkrastiem, Guntis un Ināra Granti no Daugmales, Aivars un Inta Laķi no Ogres, Andris un Ilona Krūmiņi no Blomes, Sondra Riekstiņa no Slampes, Ingrīda Grīna no Ķekavas un citi audzētāji.

Aicinām apmeklēt izstādi, izvēlēties šķirnes, kas vislabāk patīk un pasūtīt sīpolus. Apmeklētājus konsultēs selekcionāri Antra un Viesturs Baloži sestdien 20.07. no plkst. 10.00 - 18.00.

Informācija: 
Limbažu muzejs
Burtnieku iela 7, Limbaži, LV-4001
Tālr.: +371 64070632

  вернутьсяPastāsti draugiem 
Подписаться на новости

Website implemented with the support of Central Baltic Programme 2014-2020 during of Hanseatic Approach to New Sustainable Alliances (HANSA) project, CB110.