AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
29. jūlijs 10:00 - 15:00

2. Medus diena Limbažos

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA” jau otro gadu rīko pasākumu "Medus diena Limbažos", kad bitenieki no tuvākām vai tālākām vietām satiekas Limbažos, Burtnieku kvartālā. Pasākuma laikā būs iespējams iegūt zināšanas par bitēm, biškopja profesijas noslēpumiem, dažādām medus šķirnēm, uzzināt kā rodas medus, degustēt un iegādāties to.

Tirgošanās un jautrība Burtnieku kvartālā sāksies jau no pulksten 10:00, kad apmeklētāji aicināti iegādāties veselīgākos un gardākos medus un citus biškopības produktus. Piedāvājums būs bagātīgs un katra vēlmēm atbilstošs – dažādu šķirņu medus un kārtīga rupjmaize.

No plkst. 12:00-14:00 Burtnieku kvartālā notiks izglītojošs pasākums bērniem par medus rašanos un pielietojumu kopā ar Profesori Jacino (Jacinobooks).

Tāpat kā pāgāšgad, arī šogad notiks "Medus recepšu konkurss".

Lai piedalītos konkursā:
✔️ seko Visit Limbaži un Parka Kafe facebook lapām;
✔️ dalies ar šo ierakstu;
✔️ komentārā ieraksti savu mīļāko recepti, kuras viena no sastāvdaļām ir medus. Ja ir, pievieno arī bildi! Vai arī klātienē iesniedz pasākuma vadītājai rakstiski un/vai vizuāli noformētu recepti.

Un mēs jau 29. jūlijā ap plkst. 14:30 Burtnieku kvartālā un Visit Limbaži facebook lapā paziņosim vienu laimīgo, kurš saņems gardo balvu no konkursa un pasākuma atbalstītāja Parka Kafe.

Sīkāka informācija par pasākumu un tirgotāju pieteikšanās pa tālr. 28 359 057.

* Pasākumu organizē Limbažu novada pašvaldības aģentūra "LAUTA" sadarbībā ar Limbažu muzeju un atbalstītājiem - kafejnīcu "Parka Kafe" un N. Bomja maiznīcu "Lielezers".

** Informējam pasākuma dalībniekus, ka pasākumā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtās fotogrāfijas un video materiālus izmantosim publicitātes un sabiedrības informēšanas vajadzībām, izvietojot tos Visit Limbaži interneta vietnē un sociālo tīklu lapās.
Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem