AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
12. aprīlis, 2024.

Ceļojuma stāstu vakars. Apkārt Latvijai zirga mugurā. Tina Runce & Līga Vilne

Ideja par ceļojumu zirga mugurā apkārt Latvijai radās vairāku gadu garumā, darbojoties ar bērniem, pieaugušajiem un zirgiem. Pavadot laiku pie Baltijas jūras Tina & Līga novēroja, ka cilvēki kļūst laimīgi kontaktējoties ar viņu zirgiem vienkārši pieskaroties tiem. Kopējā pelde ar zirgiem ir vasaras lielākais emocionālais piedzīvojums.
Mazliet par ceļojuma vakara stāsta dalībniecēm – Ceļojumā apkārt Latvijai devās četratā Līga Vilne ar zirgu Prīmu un Tina Runce ar zirgu Dempsiju. Līga ir latviete, strādā kā arhitekte un ar 2 bērniem, 3 zirgiem & kaķi dzīvo laukos netālu no Limbažiem. Tina ir vāciete, laimīga dvīņu meiteņu mamma, jau vairāk kā 20 gadus dzīvo Limbažos un pasniedz privātstundas vācu valodā un tulko tekstus. Dzīvi bez zirgiem abas vairs nevar iedomāties.

Pirmais ceļojuma posms, pa Latvijas jūras krasta robežu 620 km garumā, notika 2019. gadā no Nidas līdz Ainažiem. Otrais posms tika paveikts 2020. gadā - 1300 km pa Latvijas sauszemes robežu. Kopumā ceļā pavadītas septiņas nedēļas.

Stāstu vakarā Tina & Līga dalīsies ar pieredzi par 1836 km garo ceļojumu – no idejas rašanās līdz pat ceļojuma dažādajiem piedzīvojumiem. Ikvienam būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus par ceļojumu.

Ceļojuma stāstu vakars notiks Burtnieku ielā 2, Limbažos, 24. aprīlī, 17:30~19:00 (ierašanās no 17:00). Ja plāno apmeklēt pasākumu spied pogu “GOING” – pasākuma lapā Facebook platformā vai arī uzraksti mums ziņu uz +371 26161281 vai privātu ziņu Facebook platformā, var arī ziņot rakstot uz e-pastu lauta@limbazunovads.lv (vietu skaits ierobežots!).

Limbažu novada p/a "Lauta" nodrošinās ar tēju un kafiju, bet garšīgākam vakaram aicinām ierasties ar groziņu. Brīnišķīgai enerģijas apmaiņai sniegsim kādu noderīgu artavu Tinas un Līgas nākamajiem ceļojumiem!

Tiekamies jau pavisam drīz!

*Stāstu vakara publicitātes materiālos tiek izmantoti Marendas Zapolskas foto.
Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem