Piektdiena, 16. aprīlis
Vārda dienas: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Ar purva kurpēm Laugas purvā

Kopā ar Purvu bridējiem ir iespēja izbaudīt īstu piedzīvojumu garšu pārgājienā ar purva/sniega kurpēm Laugas purvā un nokļūt citu acīm neskatītās vietās. Tā ir lieliska iespēja aktīvi izkustēties un papildināt zināšanas ģeogrāfijā, ģeoloģijā, vēsturē un bioloģijā, uzzināt daudz ko jaunu visu iztaustot un izjūtot. Ja būsi pietiekami kluss, tad tālumā varēsi sadzirdēt dzērvju klaigas un ja būsi uzmanīgs, tad varēsi ieraudzīt kukaiņēdāju augu – raseni, bet, ja dosies saullēkta vai saulrieta laikā, tad varēsi izbaudīt maģisko miglas apskauto purva ainavu.

Darba laiks:
Pārgājienā var doties jebkurā gadalaikā, bet iepriekš sazinoties un rezervējot datumu.
GPS: lat: 57.266333; lon: 24.690250
Tālrunis:+371 20120101
Internetā:www.purvubrideji.lv; E-pasts: info@purvubrideji.lv

Pārgājiena maršruts Laugas purvā ļauj iepazīt purva nepārveidoto ainavu ar neskaitāmiem ezeriņiem, lāmām un akačiem, kūdras laukus un dzērveņu plantāciju, kā arī nervus kutinošas un spraigas vietas. Pārgājienus vada zinoši un pieredzējuši gidi, kuri izvedīs cauri akaču labirintiem un vietām, kur bez purva kurpēm tas būtu daudz grūtāk vai pat neiespējami.

Pārgājienu garumu un ilgumu var pielāgot grupas vēlmēm, vai tās būtu 2 stundas vai pat divas dienas. Droši sazinies ar Purvu bridējiem, mēs tev piemeklēsim piemērotāko maršrutu no mūsu klāsta.
  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.