Piektdiena, 16. aprīlis
Vārda dienas: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Ar purva kurpēm Niedrāju-Pilkas purvā

Pārgājiena maršruts Niedrāju-Pilkas purvā ļauj iepazīt purva nepārveidoto ainavu ar neskaitāmiem ezeriņiem, lāmām un akačiem, kā arī nervus kutinošām un spraigām vietām. Pārgājienus vada zinoši un pieredzējuši gidi, kuri izvedīs cauri akaču labirintiem un vietām, kur bez purva kurpēm tas būtu daudz grūtāk vai pat neiespējami.

Darba laiks:
Pārgājienā var doties jebkurā gadalaikā, bet iepriekš sazinoties un rezervējot datumu.
GPS: lat: 57.742222; lon: 24.637639
Tālrunis:+371 20120101
Internetā:www.purvubrideji.lv; E-pasts: info@purvubrideji.lv

Grūti noticēt, ka brienot pa šūpīgo purva virsmu, zem kājām tomēr ir sešus metrus biezs kūdras slānis, savukārt pat cilvēka augumu nesasniegušas priedītes jau pārkāpušas simt gadu slieksni.

Ja būsi pietiekami kluss, tad tālumā varēsi sadzirdēt dzērvju klaigas vai rubeņu bubināšanu un ja būsi uzmanīgs, tad varēsi ieraudzīt kukaiņēdāju augu – raseni, bet, ja dosies saullēkta vai saulrieta laikā, tad varēsi izbaudīt maģisko miglas apskauto purva ainavu.

Pārgājienu garumu un ilgumu var pielāgot grupas vēlmēm, droši sazinies ar Purvu bridējiem, mēs tev piemeklēsim piemērotāko maršrutu no mūsu klāsta.
  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.