AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

Lembužu Alus brūzis

+2
Vecie Lembužu ciema zvejnieki pie liela loma vienmēr ir priekā saukuši: ”Nu i riktīg”! Uzvārot katru alu mēs arī sakām: ”Nu šis i viens riktīgs als”!
Latviešu arodalus, kas vārīts Lembužciemā, Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā no īpaši atlasīta miežu iesala aromātiskiem apiņiem, pievienojot raugu un izmantojot augstas tīrības ūdeni.

Lembuži – sens Vidzemes jūrmalas zvejnieku ciemats, kura pirmsākumi meklējami jau 16. gadsimtā. Tās ir tradīcijas, kas tiek nodotas no paaudzes uz paaudzi, ar mīlestību pret darbu, ar sapratni par visu kas mums apkārt un ar lepnumu par padarīto! Tieši tā top Lembužu alus!

Mēs nezīmējam uz sava alus etiķetēm kailas meitenes vai mistiskus komiksu tēlus un nesaucam savas alus šķirnes savādos metāla izstrādājumu vai mitoloģisku tēlu vārdos – mēs vienkārši vāram tradicionālu, kvalitatīvu alu!
Atrašanās vieta
“Lemizar”, Liepupes pagasts
lat: 57.472961; lon: 24.432022
Kontakti
Darba laiks
Apmeklētājus pieņemam pēc iepriekšēja pieraksta!
TUVUMĀ ESOŠI OBJEKTI

Liepupes evaņģēliski luteriskā baznīca

Adrese:Jelgavkrasti, Liepupes pagasts
Tālrunis:+371 28671264
Liepupes (Pernigeles) baznīca atrodas Jelgavkrastos, tā celta laikā no 1777. līdz 1783. gadam. lasīt vairāk ››

Sidrabiņu gaļas un desu cehs

Adrese:Tallinas šosejas 55. kilometrā
Tālrunis: +371 26666612
Blakus krogam “Sidrabiņi” izveidots gaļas pārstrādes cehs, kurā top pašu kūpināti gaļas izstrādājumi - kūpināta krūtiņa, kūpināta karbonāde, marinētas un kūpinātas vistiņas, vistas rulete, vistas giross, cūkas muguras karbonāde, mājas desas, putraimdesas u.c. lasīt vairāk ››

Ceļojums liellopu gaļas garšu pasaulē - “Grill House Pernigele”

Adrese:"Jelgavkrasti", Jelgavkrasti, Liepupes pagasts
Tālrunis:+371 20461461
“Grill House Pernigele” aicina jūs aizraujošā Ceļojumā liellopu gaļas garšu pasaulē. Liellopa gaļas garšu daudzveidība sevī slēpj daudz interesanta.
lasīt vairāk ››

Zaķu (Zaķupes) akmens

Adrese:Liepupes pagasts
Zaķu akmens (arī Zaķupes akmens) ir ģeoloģiskais un ģeomorfoloģiskais dabas piemineklis Liepupes pagastā. Akmens atrodas bijušajā Zaķu grants karjerā uz austrumiem no Tūjas ciemata, 150 m uz ziemeļiem no Zaķupes. lasīt vairāk ››

DUDU brīvdabas smēde

Adrese:"Dārznieki", Liepupes pagasts
Tālrunis:+371 25149545
Dzelzs karsēšana ēzē, sakaitēta metāla kalšana un konkrētu priekšmetu izgatavošana, liekas kaut kas sens un aizmirsts? "DUDU ligzdas" brīvdabas smēde ļaus Tev pašam izbaudīt kalšanas rituālu, un izkalt Tev savu pirmo naglu. lasīt vairāk ››
  Atpakaļ  izdrukātPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

© 2009-2024 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »