Trešdiena, 8. februāris
Vārda dienas: Česlavs, Aldona

Dzirnupes

Dzirnupes. Foto: I.MillereDzirnupe. Foto: I.MillereKlēts. Foto: I.MillereDzirnupes. Foto: I.MillereKlēts. Foto: I.MillereDzirnupes. Foto: I.Millerezirgskletina.JPG
Lauku sēta 14km no Limbažiem, kurā viesi var piedalīties lauku darbos, iemācīties vākt zāļu tējas, izbaudīt īstu lauku pirti ar pēršanos ar dažādu zāļu slotiņām un ārstniecības augu inhalācijām. Pieejama nelielam draugu pulkam un ģimenēm.
Piedāvā: naktsmītnes, ēdināšana (pēc pieteikuma), SPA, telšu vietas, piknika vieta, peldvieta, laivu noma (1), makšķerēšana, apvidus slēpošana, zirgu izjādes, laukums sporta spēlēm, bērnu rotaļu laukums
Naktsmītnes vietu skaits: 2+2 ildv.
Svinību telpu vietu skaits: 10
Cena:
Nakšņošana klētiņā: 35 EUR / 2 pers. (d/n)
Papildvieta bērniem līdz 12 g.v.: 10 EUR / pers. (d/n)
Pirts vakars nakšņojot (līdz 4 pers.): 20 EUR
Pirts vakars (līdz 4 pers.): 40 EUR
Pirts vakars - katrai nākamajai personai: 8 EUR
Adrese: Viļķenes pag.
GPS: lat: 57.61498; lon: 24.691257
Tālrunis: +371 26408465
Internetā:www.dzirnupes.lv; E-pasts: dzirnupes@gmail.com


Tajā ir saglabāta senās latvju sētas celtnes un gaisotne. Tā būs lieliska atpūta tiem, kuri grib iepazīt un izjust mūsu senču dzīves ritmu. Klētiņā varat aplūkot senus sadzīves priekšmetus un uzzināt par to pielietojumu. Aplūkot un pabarot saimniecībā esošās kazas, zosis un vistas. Dabas baudītājiem un makšķerniekiem iespēja doties romantiskā izbraucienā ar laiviņu pa Dzirnupīti, vai netālu esošao Āsteres ezeru, baudot civilizācijas neskarto dabu. Makšķernieku lomu ir iespējams nokūpināt.  Peldvieta pie  upes, kur  var apmesties ar teltīm un baudīt vakaru pie ugunskura. Aktīvai atpūtai volejbola laukums , basketbola grozs. Izbrauciens ar velosipēdu, zirgu un retro motociklu, kā arī ziemā apvidus distanču slēpošana un asāku izjūtu cienītājiem-skijorings (slēpošana aiz motocikla. Sēņošana un ogošana tuvākā un tālākā apkārtnē. Piedāvā arī pašu audzētus dārzeņus, ogas un augļus. Varbūt ir vērts atklāt citu romantiku nakšņojot klētiņā?? 

Lauku mājas "Dzirnupes" saimnieks izgatavo celmu bungas ar teļa un bebra ādām. 
  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.