AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

2. kārta - "Minimālisms"

Minimālisms fotogrāfijā raksturojas ar askētisku vienkāršību. Minimālisma fotogrāfija parasti fokusējas uz vienu objektu nevis krāsu bagātību, faktūru vai informāciju. Šīs tēmas ideja ir atrast skaisto vienkāršajā. Tas var būt ainavas, kurās sajūtams miers, plašums un skaistums vienkāršībā. Lai gan tēma neierobežo fotogrāfu rast iedvesmu dabas ainavās, šā konkursa mērķis, veicināt Limbažu novada atpazīstamību, rosina fotogrāfu smelties iedvesmu cilvēka saskarsmē ar dabu, vai arī atrast vienkāršību arī pilsētas ainavā.

Fotogrāfijām jābūt uzņemtām laikā no 01.02.2022. līdz 28.02.2022. plkst 21.00. Bildes jāiesūta elektroniski līdz 28.02.2022. plkst. 21.00 uz e-pasta adresi: limbazufotoklubs@gmail.lv, vai nu pievienojot fotogrāfijas kā pielikumu, vai tekstā pievienot saiti uz attēliem mākoņkrātuvē.

Ikvienam, kurš iesniedz fotogrāfiju konkursam, jāpiedalās fotogrāfiju vērtēšanā (nevērtējot savas fotogrāfijas) saskaņā ar nolikumu.

Vērtēšanas instrukcija un atgādinājums par vērtēšanu tiks katram dalībniekam izsūtīts arī elektroniski.

Šīs kārtas iesūtītās fotogrāfijas vērtēs iesūtīto fotogrāfiju autori, pastāvīgās žūrija, un šī mēneša mainīgais žūrijas loceklis - kāzu, portretu un reklāmas fotogrāfs Billijs Locs.

Piesakies jaunumiem

© 2009-2024 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »