AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

Aloja un Staicele

Ar rāmu, brīziem krāčainu un līkumotu Salacas upes straumes ritējumu, ar sila priežu šalkoņu, ar plašiem purviem, pļavu ziedu daudzkrāsu košumu un piebriedušu vārpu kluso  sanoņu, ar papīrfabriku, senām muižām, peldošām salām, ielām un alām savus ciemiņus sagaida Aloja un Staicele.

Skaistajās mazpilsētās Alojā un Staicelē ir iespēja  iepazīt 19. gs. beigu un 20. gs.  sākuma vēsturisko apbūvi (īpaši koka arhitektūru), lībiešu kultūras mantojumu, laivot pa Salacu, gūt pozitīvas emocijas brīnišķīgajās apkārtnes ainavās, pastaigājoties pa mazajām ieliņām, priecājoties par daiļajiem dārziem un sakoptajām sētām.

KO APSKATĪT

ĒST UN DEGUSTĒT

TUVĀKIE PASĀKUMI

NAKTSMĪTNES

JAUNUMI

Iecere būvēt viesnīcu Alojā

18. janvārī tiešsaistē notika būvniecības ieceres “Dzīvojamās ēkas un saimniecības ēkas pārbūve par viesnīcu Kalēju ielā 5, Alojā" prezentācijas sanāksme. Tajā piedalījās Limbažu novada Būvvaldes vadītāja Ineta Cīrule, viņas vietniece Sandra Romeiko, arhitekte un būvprojekta izstrādātāja Ija Rudzīte un SIA “Mieriņš” vadītāja Baiba Siktāre. 

Atbalstīta projekta iecere “Deju grīda – Zem Ozola”

Šī gada decembrī Limbažu novada pašvaldība  saņēma biedrības “Staiceles brīvprātīgo Ugunsdzēsēju biedrība” iesniegumu, kurā biedrība lūdz pašvaldību piešķirt kopprojektam “Deju grīda “Zem Ozola”” līdzfinansējumu 20% apmērā no kopējām izmaksām, kas plānotas 50 000 EUR. Projekta ietvaros paredzēts izbūvēt deju grīdu un nojumi – Parkā “Zem Ozola”, Staiceles parkā, Lielā ielā 2, Staicelē.

Līciemā aizvadīta motokrosa iepazīšanas diena

17. septembrī Staiceles pagasta Līciemā norisinājās motokluba “ASB” organizēta motokrosa iepazīšanas diena, kas nu jau kļuvusi par ikgadēju tradīciju un šogad tika aizvadīta piekto reizi. 

Limbažu un Alojas novadu 15. Grāmatu svētki

13.maijā visus interesentus aicinām uz Viļķeni - apmeklēt Limbažu un Alojas novadu 15.Grāmatu svētkus.

Parakstīta vienošanās par Vidzemes piekrastes pašvaldību mērķtiecīgu sadarbību

Saulainā 28.maija priekšpusdienā Vidzemes piekrastes pašvaldību vadītāji – Alojas novada domes priekšsēdētāja Dace Vilne, Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica, Limbažu novada domes priekšsēdētājs Aigars Legzdiņš, Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Ervīns Grāvītis, Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs un Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes Reģionālās administrācijas direktora vietnieks Mārtiņš Zīverts parakstīja Vienošanos par kopīgu mērķtiecīgu sadarbību, lai veicinātu tūrisma attīstību Vidzemes piekrastes teritorijā.
Piesakies jaunumiem

© 2009-2023 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »