Titulbilde

Laipni lūdzam Limbažu novadā Novadā, kur mājo balanss starp darbu un atpūtu, seno un mūsdienīgo, pilsētu un dabu

Titulbilde
Titulbilde

Dzīvā Sudraba Muzejs Pasaules elpa sudrabā

Titulbilde
Trešdiena, 29. novembris
Vārda dienas: Ignats, Virgīnija
AINAŽISALACGRĪVALIMBAŽIALOJA un STAICELE

Top objekti

Jaunumi

Ziemassvētku tirdziņš Burtnieku kvartālā, Limbažos
Ar lieliem soļiem tuvojas gada gaidītākais laiks – Ziemassvētku laiks. 15. decembrī Burtnieku kvartālā Limbažos notiks Ziemassvētku tirdziņš, kas pulcēs mājražotājus un amatniekus no dažādām Limbažu novada malām un apkārtējiem novadiem. Tirdziņā varēsiet iegādāties dāvanas sev tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem – dažādus amatnieku un mājražotāju darinājumus, adījumus, pašdarinātas rotaslietas, svētku našķus u.c. Tirdziņš darbību sāks no 16:00 un beigs ap 20:00.

Rūķu ceļš atgriežas!
Arī šajā gadā aicinām Limbažu pilsētas un novada iedzīvotājus, iestādes un uzņēmumus - ikvienu interesentu- iesaistīties kopīga Rūķu ceļa veidošanā.
Limbažu novada virtuālais Ziemassvētku dāvanu tirdziņš 2023
Tuvojas Ziemassvētku laiks, kad mēs lūkojam pēc dāvanām saviem mīļajiem. Zinot, ka Limbažu novada uzņēmēji, amatu meistari, mājražotāji, amatnieki un citi saimnieciskās darbības veicēji gatavojas un kā ik gadu ir gatavi tirgoties, aicinām piedalīties virtuālajā Limbažu novada dāvanu tirdziņā.
Izstāde ''Limbaži birģermeistara Heinriha Krūzes laikos, 1879 - 1892'' Limbažu muzejā

Limbažu muzejs ir priecīgs paziņot novadniekiem un visiem Latvijas vēstures izzinātājiem, ka esam sagatavojuši jau trešo izstādi no mūsu lielā projekta ''Limbažu laiki'' – izstādi ''Limbaži birģermeistara Heinriha Krūzes laikos, 1879 - 1892''.

Piesakies jaunumiem

© 2009-2023 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »