AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

"Pakaļdzīšanās Lieldienām 2024" Limbažu novadā

Lieldienas ir plaši svinēti svētki ar dažādām tradīcijām, rituāliem un izdarībām – saules sagaidīšanu Lieldienu rītā, šūpošanos, olu krāsošanu un olu kaujas, Lieldienu ēdienu gatavošanu un citām ne mazāk interesantām aktivitātēm. Viena no šādām aktivitātēm, kura nu jau kļuvusi par tradīciju Limbažu novadā, ir Lieldienu svinēšana kopā ar tūrisma pakalpojumu sniedzējiem jeb pasākums ar devīzi - “Pakaļdzīšanās Lieldienām”!

Ceļojuma stāstu vakars. Sajūtu pārgājieni - ar Ditu Bogdāni.

Ceļojuma stāstu vakars. Sajūtu pārgājieni. Dita Bogdāne.

Ceļojuma stāstu vakarā Dita stāstīs kā sāka iet pārgājienos, un kā meklējusi piedzīvojumus dabā un garās pastaigās. Ditas ceļojumu ceļš sākās ar nelieliem pārgājieniem, taču ar laiku tie kļuva arvien garāki un izraisa vēlmi izpētīt vairāk.

Tikšanās ar politologu Andi Kudoru.

Sestdien, 2.martā plkst.11.30 Vecajā Rātsnamā Burtnieku ielā 4, Limbažos. Tikšanās ar Andi Kudoru - Krievijas ārpolitikas un drošības politikas pētniecībā specializējušos politologu. Tikšanās pirmajā daļa - "Kas notiek pasaulē"- saruna par Latvijas ārpolitiku, Krievijas- Ukrainas karu un citiem jautājumiem.
Otrajā daļa - Anda Kudora stāsts par atbrīvošanos no atkarībām. Būs iespēja iegādāties autora grāmatas. Ieeja bezmaksas.

Limbažu muzejā jauna izstāde "Katram sava zvaigzne!"

Limbažu muzejā no 2024.gada 22.februāra līdz 2024.gada rudenim būs apskatāma izstāde "Katram sava zvaigzne!". Izstāde vēstīs par sievietēm Limbažu novadā, sākot ar 19.gadsimta beigām. Varēsiet iepazīties ar septiņiem neparastu sieviešu dzīves stāstiem, ieteikumiem par sevis attīstīšanu un bērnu audzināšanu, kas rakstīti vairāk kā pirms 100 gadiem, tomēr aktuāli vēl mūsdienās. Apmeklētājiem būs iespēja redzēt arī pasaulslavenās Karla Faberžē darbnīcas juvelierizstrādājumu - apbalvojumu, ko I pasaules kara laikā pasniedza Krievijas Sarkanā krusta žēlsirdīgajām māsām.

9. februārī pasaulē un Limbažu novadā atzīmē Picu dienu

Pica šobrīd ir kļuvusi par vienu no vispopulārākajiem ēdieniem, ko cilvēki bauda gan ikdienā, gan svētkos. Pica ir ēdiens, kuru katrs no mums var pagatavot pēc savas gaumes, pievienojot dažādas piedevas pēc savas izvēles.

Kāzu piedāvājums Limbažu novadā

Limbažu novada pašvaldības aģentūra LAUTA gatavo jaunu informatīvo izdevumu “Kāzu piedāvājums Limbažu novadā”. Tiks atjaunota un papildināta informācija par Limbažu novada kāzu piedāvājumu: ceremoniju vietām, foto un video pakalpojumiem, pieturvietām, svinību vietām, kāzu noformējuma dizainu, svētku gardumiem, kāzu muzikantiem un citiem pakalpojumiem.

Valentīndienas piedāvājumi Limbažu novadā

Izbaudiet Limbažu novada burvību šajā Valentīndienā ar romantisku piedāvājumu klāstu. No mājīgām naktsmītnēm un vakariņām sveču gaismā burvīgās kafejnīcās/restorānos līdz skaistiem koncertiem un pastaigām. Limbažu novadā ir viss nepieciešamais neaizmirstamiem mīlestības svētkiem. Baudiet šos svētkus kopā ar savu īpašo cilvēku un radiet neaizmirstamas atmiņas, kas paliks uz visu mūžu.

Ceļojuma stāstu vakars kopā ar Artūru Jenotu - Limbažos.

Ceļojumu stāstu vakari sarunu formā, kur ceļotāji dalīsies ar saviem aizraujošajiem piedzīvojumiem un atklājumiem ceļojot gan tuvākās, gan tālākas vietās. Mūsu pirmais piedzīvojumu meklētājs Artūrs Jenots atklās savu pieredzes stāstu un ceļā piedzīvoto ejot Santjago ceļu.

Limbažu novada tūrisma speciālisti pārstāvēs novadu Ziemeļvalstu lielākajā tūrisma izstādē “MATKA Nordic Travel Fair 2024”

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA” gatavojas piedalīties gaidāmajā tūrisma izstādē Somijā, kas ir saistoša ikvienam tūrisma entuziastam. Dalība tūrisma izstādē Somijā paver vērienīgu iespēju Vidzemes piekrastes kā nozīmīga tūrisma galamērķa popularizēšanā.

Rūķu ceļš atgriežas!

Arī šajā gadā aicinām Limbažu pilsētas un novada iedzīvotājus, iestādes un uzņēmumus - ikvienu interesentu- iesaistīties kopīga Rūķu ceļa veidošanā.

Limbažu novada virtuālais Ziemassvētku dāvanu tirdziņš 2023

Tuvojas Ziemassvētku laiks, kad mēs lūkojam pēc dāvanām saviem mīļajiem. Zinot, ka Limbažu novada uzņēmēji, amatu meistari, mājražotāji, amatnieki un citi saimnieciskās darbības veicēji gatavojas un kā ik gadu ir gatavi tirgoties, aicinām piedalīties virtuālajā Limbažu novada dāvanu tirdziņā.

Izstāde ''Limbaži birģermeistara Heinriha Krūzes laikos, 1879 - 1892'' Limbažu muzejā

Limbažu muzejs ir priecīgs paziņot novadniekiem un visiem Latvijas vēstures izzinātājiem, ka esam sagatavojuši jau trešo izstādi no mūsu lielā projekta ''Limbažu laiki'' – izstādi ''Limbaži birģermeistara Heinriha Krūzes laikos, 1879 - 1892''.

Limbažu novada UZŅĒMĒJU FORUMS 2023.

8.decembrī plkst. 13:00. Limbažu novada pašvaldības zāle, Rīgas ielā 16, Limbažos notiks - Limbažu novada UZŅĒMĒJU FORUMS 2023. Foruma tēma “ILGTSPĒJA. Izaicinājumi uzņēmējdarbībā cauri laikiem.”

Latvijas valsts svētku nedēļā Limbažu muzejā notiks Valodas tematiskā darbnīca un tikšanās ar tautas mūzikas instrumentu restauratoru, meistaru un muzikantu Valteru Reiznieku.

Latvijas Nacionālā kultūras centra Latvijas nemateriālā mantojuma vērtību izstādes “Saimes galds“ ietvaros, aicinām Limbažu, Limbažu novada patriotus piedalīties divos pasākumos, kas saistīti ar Limbažu apvidus nemateriālajām vērtībām – limbažnieku izrunu un tautas mūzikas instrumentu – cītaru un ermoņiku izgatavošanu un spēlēšanu.

Ziemassvētku tirdziņš Burtnieku kvartālā, Limbažos

Ar lieliem soļiem tuvojas gada gaidītākais laiks – Ziemassvētku laiks. 15. decembrī Burtnieku kvartālā Limbažos notiks Ziemassvētku tirdziņš, kas pulcēs mājražotājus un amatniekus no dažādām Limbažu novada malām un apkārtējiem novadiem. Tirdziņā varēsiet iegādāties dāvanas sev tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem – dažādus amatnieku un mājražotāju darinājumus, adījumus, pašdarinātas rotaslietas, svētku našķus u.c. Tirdziņš darbību sāks no 16:00 un beigs ap 20:00.

Piesakies jaunumiem

© 2009-2024 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »