AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

Aicinām iesūtīt informāciju informatīvajam bukletam "Limbaži rada - garšas un amatu prasmes".

Aicinām iesūtīt informāciju informatīvajam bukletam "Limbaži rada - garšas un amatu prasmes".

Ja esi jauns uzņēmējs, kas sācis nodarboties ar mājražošanu un amatniecību, un saskati, ka par piedāvājumu vēlies pavēstīt potenciālajiem klientiem un tūristiem, aicinām līdz 6. OKTOBRIM sazināties ar sev tuvāko Limbažu novada pašvaldības aģentūras “LAUTA” tūrisma informācijas centra konsultantu Staicelē, Salacgrīvā un Limbažos.

Arī rudenī lauku sēta Z/s Priedītes aicina ciemos

Arī rudenī lauku sēta Z/s Priedītes piedāvā apskatīt, samīļot un pabarot trušus, aitas, kaziņas, īru tinkeru šķirnes zirgus un govis. 

Limbažu 800-gades fotomedības

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA” no šī gada 19. augusta līdz 10. septembrim aicina ikvienam doties aizraujošā fotomedību spēlē un iepazīt Limbažu pilsētas 800-gades liecības.

Igates pils aicina uz atvērto durvju dienu

Pēc vairāku gadu klusuma Igates pils atkal, ir uzplaukusi, lai priecētu savus apmeklētājus. Tāpēc veram plaši vaļā savas atjaunotās durvis un gaidām ciemos ikvienu!

SVINĒSIM LIMBAŽIEM IR 800! SVĒTKU PROGRAMMA 4. - 6. AUGUSTAM!

Svinēsim Limbažiem ir 800!

Pasākumi Limbažu pilsētas svētku ietvaros no 4. augusta līdz 6. augustam!

Piedzīvo daudzveidīgu kultūras, izklaides un sporta aktivitāšu programmu Limbažu pilsētas svētku laikā!

Vairāk par svētku aktivitātēm un norisēm iespējams uzzināt, noskenējot qr kodu vai apmeklējot “Limbažiem ir 800” mājaslapu www.limbazi800.lv

MEDIJU AKREDITĀCIJA / LIMBAŽIEM IR 800

Mediju akreditācijas pieteikums dalībai Limbažu pilsētas svētku "Limbažiem ir 800" norisē no 29. jūlija līdz 6. augustam. Akreditācijas pieteikumu aicinām aizpildīt plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, operatorus, fotogrāfus.

Makšķerēšanas sacensības un Reņģu tirgus 5. augustā

Zelta zivtiņas makšķerēšanas sacensības "Noķer mani" | Limbažu Mazezerā 05.08 | 06:00-10:00.

Reņģu tirgus | blakus Mazezeram pie topošā Hanzas parka 05.08 | No plkst. 08:00 līdz pēdējai zivij.

Informācija: +371 26142812. Pieteikšanās reņģu tirgum Limbažu novada pašvaldības mājas lapas sadaļā “Tirgi un tirdziņi”.

Limbažu Lielezera svētki.

6. augustā no plkst. 10:00 - Limbažu Lielezera pludmalē norisināsies - Limbažu Lielezera svētki! 

Telšu pilsēta Lielezera krastā - Limbažu pilsētas svētku laikā.

No 29. jūlija līdz 6. augustam nakšņo telšu pilsētā pie Lielezera. Telšu pilsētiņa ir BEZ MAKSAS, atradīsies norobežotā teritorija, būs pieejama bezmaksas autostāvvieta. Aicinām savlaicīgi rezervēt telts vietu, zvanot pa tālr. 26142812. Ērtībām pieejamas: tualetes, izlietnes, telts ar elektrību, ēdināšana. Koku paēnā iespējams izvietot arī guļamtīklus/ hammock.

LIMBAŽIEM IR 800! SVĒTKU GĀJIENS

4. augustā, plkst. 19:00 - Limbažu pilsētā - norisināsies tradicionālais pilsētas svētku gājiens. Gājienā aicinām iesaistīties un sevi prezentēt uzņēmumus, iestādes, apvienības un biedrības! Iedzīvotājus aicinām vērot gājienu no māju logiem un pagalmiem, uz ielām.

 

"800 gades svētku reiss" - braucieni ar kuģīti Limbažu Lielezerā.

29.07-06.08 | PLKST. 10:00-00:00 | KATRU STUNDU.

Aicinām svētku laikā doties izbraucienos ar kuģīti 800 gades svētku reisos Lielezerā. Brauciena laikā tiks piedāvāts klausīties audio gidu par Hanzas pilsētu Limbaži.

Iespēja pieteikt individuālos vai grupu braucienus, zvanot kuģīša kapteinim Ojāram Beķerim pa tālr. 29456900.

Preses konference - "Limbažiem ir 800"

Otrdien, 18. jūlijā, plkst. 12:00 aicinām uz preses konferenci par kultūras pasākumiem Limbažu novadā šovasar: "Limbažiem ir 800" svētku notikumiem, Nacionālā Kino centra rīkotā Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma norisi novadā un Limbažu novada domes un foruma kopīgi rīkotajiem kino pasākumiem septembrī.

Konferences norises vieta: Limbažu Vecais rātsnams, Burtnieku iela 4, Limbaži.

Mājas kafejnīcu dienas 2023 - Limbažu novadā 14.-16. jūlijā

Jau kopš senatnes Vidzemes piekrastes iedzīvotāju galvenā nodarbošanās bijusi zvejniecība, pārtikas ražošana, amatniecība un tirdzniecība. Ēdienu gatavošana mūsu pusē balstās uz senām tradīcijām, tīru dabu un aizraujošiem garšu eksperimentiem.

Nordic Youth Sailing Championships 2023

No 24.jūlija līdz 29.jūlijam Kuivižos, pirmo reizi Latvijā notiks Ziemeļvalstu čempionāts burāšanā jauniešiem, kur vairāk kā 250 dalībnieki no 7 valstīm cīnīsies par labākā burātāja titulu.

Jūlija mēneša pasākumi un aktivitātes Limbažos

Jūlija mēnesī - Limbaži ir ziedoši! Aicinām aplūkot Jūlija mēneša pasākumus un aktivitātes Limbažos!
Piesakies jaunumiem

© 2009-2023 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »