AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

Limbaži

Esiet sveicināti Limbažos, pilsētā, kur vēsturiskais mijas ar mūsdienīgo! 

Limbažu spēks ir to daudzveidībā - tas nav tikai viens, bet daudzi stāsti, kuriem ir nepieciešams laiks un zinošs stāstnieks, lai aizvestu interesentu laikā un telpām, dodot iespēju izgaršot pilsētu.

Himna, sudrabs, ezeri, maize, vilna, filcs, teātris un "Spēlesprieks", dejotprieks, dziesmas, reņģu galvaspilsēta, kanoe airēšana un smaiļošana, radiālais ielu plānojums, 18. gs. sienu gleznojumi, etnogrāfisko audumu krātuve, aušanas prasmes un tradīcijas, viduslaiku pils - tā varētu turpināt atkarībā no stāstnieka zināšanām un klausītāja pacietības.

KO APSKATĪT

ĒST UN DEGUSTĒT

TUVĀKIE PASĀKUMI

NAKTSMĪTNES

JAUNUMI

Limbažu 800-gades fotomedības

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA” no šī gada 19. augusta līdz 10. septembrim aicina ikvienam doties aizraujošā fotomedību spēlē un iepazīt Limbažu pilsētas 800-gades liecības.

Igates pils aicina uz atvērto durvju dienu

Pēc vairāku gadu klusuma Igates pils atkal, ir uzplaukusi, lai priecētu savus apmeklētājus. Tāpēc veram plaši vaļā savas atjaunotās durvis un gaidām ciemos ikvienu!

SVINĒSIM LIMBAŽIEM IR 800! SVĒTKU PROGRAMMA 4. - 6. AUGUSTAM!

Svinēsim Limbažiem ir 800!

Pasākumi Limbažu pilsētas svētku ietvaros no 4. augusta līdz 6. augustam!

Piedzīvo daudzveidīgu kultūras, izklaides un sporta aktivitāšu programmu Limbažu pilsētas svētku laikā!

Vairāk par svētku aktivitātēm un norisēm iespējams uzzināt, noskenējot qr kodu vai apmeklējot “Limbažiem ir 800” mājaslapu www.limbazi800.lv

MEDIJU AKREDITĀCIJA / LIMBAŽIEM IR 800

Mediju akreditācijas pieteikums dalībai Limbažu pilsētas svētku "Limbažiem ir 800" norisē no 29. jūlija līdz 6. augustam. Akreditācijas pieteikumu aicinām aizpildīt plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, operatorus, fotogrāfus.

Limbažu Lielezera svētki.

6. augustā no plkst. 10:00 - Limbažu Lielezera pludmalē norisināsies - Limbažu Lielezera svētki! 
Piesakies jaunumiem

© 2009-2023 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »