AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
4. novembris 19:00 - 20:30

ĀRIJAS ELKSNES DZĪVES MELODIJAS - ĀRIJAI ELKSNEI - 95!

Ārija Elksne ir visu laiku visvairāk mīlētā latviešu dzejniece, kuras dzīves stāsts ir leģendām un pravietiskiem notikumiem apvīts. Āriju Elksni mēdz saukt arī par vispersoniskāko dzejnieci, jo savos pantos viņa tieši un atklāti atklāja savu dzīvi, mīlestību, sāpes un pārdomas. 

Viņas aiziešana bija traģiska, taču viņas dzīve bija krāšna un notikumiem bagāta. Koncertuzvedums ļaus vēlreiz izdzīvot to, kas dzejniecei bija svarīgs skaistā un vienotā dziesmu, dzejas un atmiņu izrādē.  

Koncertuzvedumā  piedalās dziedātāja un komponiste Laila Ilze Purmaliete, aktrise Dace Bonāte (kura iejutīsie dzejnieces tēlā), aktieris un dziesminieks Juris Hiršs,  aktieris Lauris Subatnieks, dziedātāja Ieva Sutugova, pianists Anatolijs Livča,  ģitārists Jānis Kalniņš, bundzinieks Uģis Kruskops, vijoļnieks Aleksejs Bahirs, Rīgā - diriģente Aira Birziņa un koris "Dzintars". Jelgavā - Sieviešu vokālais Ansamblis  "GUNS" Gunas Agrumas vadībā. 

Koncertuzveduma tekstu autore – Elizabete Trumpe 

Uzveduma īpašais viesis komponists Uldis Marhilevičs.

Gaismu režisors - Egils Kupčs

Koncertuzvedumā skanēs dažādu komponistu dziesma ar Ārijas Elksnes vārdiem – Ulda Marhileviča, Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Aivara Hermaņa, Harija Užāna, Jura Hirša, Pētera Stutāna un Lailas Ilzes Purmalietes dziesmas.
Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem