AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
19. augusts, 2023.

Limbažu 800-gades fotomedības

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA” no šī gada 19. augusta līdz 10. septembrim aicina ikvienam doties aizraujošā fotomedību spēlē un iepazīt Limbažu pilsētas 800-gades liecības.

Vadoties pēc dotiem attēlu fragmentiem, Limbažos ir jāmeklē un jānofotografē konkrētie objekti. Pilsētas spēle ļauj aktīvi pavadīt laiku svaiga gaisā. Dalībnieki paši nosaka punktu skaitu un secību kādā atrast attēlos redzamās vietas, līdz ar to fotomedību spēle ir pieejama gan ģimenēm ar bērniem, gan pieaugušajiem, gan senioriem.

Lai piedalītos spēlē, ir nepieciešams:
  • Fotokamera vai telefons ar fotografēšanas iespēju;
  • Fotomedību spēles uzdevumu lapa ar 25 meklējamiem attēliem.
Uzdevumu lapu iespējams saņemt Limbažu novada tūrisma informācijas centrā (Torņa iela 3, Limbaži) vai arī to lejupielādēt un izprintēt no visitlimbazi.lv mājaslapas.

Spēles dalībnieku uzdevums ir saprast vai uzminēt, kur katrs fotoattēla fragments tapis, jāatrod tā konkrētā vieta, jānofotografē tā un jānosūta uz e-pastu: visitlimbazi@limbazunovads.lv vai izmantojot mobilo aplikāciju WhatsApp nosūtīt tās uz mobilā telefona numuru +371 28359057.

Spēlē var piedalīties ar visiem atrastiem punktiem vai tikai dažiem, turklāt tos var iesūtīt vienā piegājienā vai visa termiņa laikā līdz pat 10. septembrim ieskaitot. Vienīgais nosacījums, ka tie būtu jāsūta no viena un tā paša telefona numura vai e-pasta.

Vairāki veiksmīgākie tiks arī pie pārsteiguma balvām no Limbažu novada tūrisma informācijas centra un spēles atbalstītājiem.
Veiksmīgas fotomedības!


* iesūtītās fotogrāfijas var tikt izmantotas aktivitātes atspoguļošanai visitlimbazi.lv mājaslapā un/vai Limbažu novada pašvaldības aģentūras ”LAUTA” sociālajos tīklos.

Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem