AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
9. decembris 18:00 - 19:30

Deju ritmos ar Reini Tomiņu & Aigaru Raumani - Limbažu kultūras namā

Japāna, Meksika, Brazīlija, Amerika, Francija - eksotiskās dejas no visas pasaules, ko tieši šai koncertprogrammai atraduši jaunie un talantīgie mūziķi: sitaminstrumentālists Reinis Tomiņš un saksofonists, Lielās Mūzikas balvas laureāts Aigars Raumanis.

Koncertprogramma “Eksotiskās dejas” apvieno visas pasaules mūziku - Gabriēla Ortisa spēlējas ar dzimtās Meksikas ritmiem, japānietis Akira Yuyama rotaļājas ar marimbas plašajām iespējām Divertimentā, muzikāli joki skan amerikāņa Deivida Longa Practus Interruptus jeb Pārtrauktā mācīšanās, Glens Palmers savā skaņdarbā “1990 Ballroom Blitz” atskatās uz deju vēsturi, un tieši šim koncertam jaunie mūziķi aranžējuši arī izcilā tango meistara, argentīnieša Astora Pjacolas skaņdarbus, kā arī francūža Žana Fransuā miniatūru no cikla “Eksotiskās dejas”.

Koncerts ir ne tikai ceļojums pa eksotiskām zemēm, bet arī pa aizraujošo un daudzveidīgo sitaminstrumentu pasauli. Virtuozā Reiņa Tomiņa rokās nonāks marakasi, bongi, džambas, šeikeri, kā arī marimba un vibrafons. Eksotiskās dejas pozitīvi uzlādēs un iekustinās ikvienu klausītāju!

Biļetes: Limbažu kultūras nama kasē 5,00 EUR
Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

© 2009-2023 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »