AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
1. decembris 20:00 - 23:59

Reinis Jaunais un Erna Daugaviete - Mūzikas bārā Limbizkvīts.

1. decembrī - Mūzikas bārā Limbizkvīts (Burtnieku ielā 7, Limbažos) - akustiskais koncerts "VĀRDI" - Reinis Jaunais un Erna Daugaviete. 
Reinis, kurš nupat atgriezies no koncerttūres, var lepoties ar bagātīgu diskogrāfiju, no kuras trijos albumos piedalās brīnišķīgā, vienreizējā, pieredzi bagātā un daudzsološā čelliste Erna Daugaviete, kura sadarbojusies ar daudziem labi zināmiem Latvijas un ārzemju mūziķiem. Dažas dienas pēc koncerta viņa dosies tūrē ar vācu producentu Shantel. Reiņa un Ernas radītās instrumentālās kompozīcijas var atpazīt seriālos, kā arī TV un radio raidījumos, citas dziesmas savukārt pabijušas Latvijas radio staciju topos.

Koncertā Reinis Jaunais un Erna Daugaviete galvenokārt izpildīs dziesmas no mūziķu nupat iznākušā albuma "Vārdi" (tajā klausāmas dziesmas, kurās kā vārdi izmantota dažādu Latvijas autoru dzeja), kā arī no nesen Latvijas radio 1. studijā ieskaņotā instrumentālās mūzikas ieraksta "Klejā". Šīs kompozīcijas tapušas iedvesmojoties no klejojumu piedzīvojumiem tuvās un tālās zemēs. Mūziķu oriģinālmūzikas programmā varēs saklausīt dažādu mūzikas stilu ietekmes, no fingerstyle ģitāras un akadēmiskās mūzikas līdz live looping, jazz fusion un pat artrokam.
Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem