AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
13. jūlijs 10:00 - 23:59

Zvejnieksvētki Salacgrīvā 2024

2024. gada 13. jūlijā Salacgrīvā notiks tradicionālie Zvejnieku svētki, kuri solās kļūt par plašākajiem, skaļākajiem un krāšņākajiem svētkiem visā Rīgas jūras līča piekrastē.

Pasākums norisināsies divās daļās, piedāvājot rīta un vakara programmu.

Rīta programmas aktivitātes plānotas gan pilsētas centrā, gan stadionā, piedāvājot plašu izklaides un kultūras programmu, kā arī daudzveidīgas sportiskās aktivitātes. Svētkos piedalīsies tirgotāji no visām trim Baltijas valstīm, piedāvājot gan gardus ēdienus un dzērienus, gan plašu mājamatniecības izstrādājumu klāstu. Kā sola pasākuma rīkotāji, tas būs lielisks pasākums visai ģimenei, kuru varēs apmeklēt bez maksas.

Savukārt svētku pēcpusdienas un vakara daļa, kura solās būt īpaši jaudīga, notiks Salacgrīvas Zvejnieku parka estrādē (no plkst.17 līdz plkst.4 nākamās dienas rītā). To ar savu līdzdalību kuplinās daudzi populāri mākslinieki un grupas, kas atbildīs ikviena svētku apmeklētāja gaumei: šarmantā dziedātāja Aija Andrejeva, klausītāju iemīļotā grupa «Bermudu Divstūris», Latvijas rokmūzikas leģendas «Credo», kura Salacgrīvā uzstāsies savas 50 gadu jubilejas tūres ietvaros, un grupa «Pērkons», populārā deju mūzikas grupa «Tranzīts» (savas jubilejas tūres «Atpakaļ nākotnē» ietvaros). Priekšnesumu starplaikos par klausītāju labsajūtu rūpēsies enerģiskais DJ Mareks Našenieks.

Pasākuma laikā būs iespēja arī paēst un baudīt atspirdzinošus dzērienus, jo darbosies vairāki bāri un kafejnīcas. 

«Kad tu pēdējo reizi esi bijis Salacgrīvā uz Zvejnieku svētkiem? Tiekamies!» aicina pasākuma rīkotāji.

Biļetes vēlams iegādāties laikus, jo, tuvojoties pasākumam, to cena paaugstināsies. Pirmās 300 biļetes būs iespējams iegādāties par īpašu cenu. 

Biļetes uz vakara programmu iespējams iegādāties šeit.
Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem