AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
10. oktobris 19:00 - 21:30

izrāde - "Kapteiņa Granta bērni" - Limbažu kultūras namā.

2024. gada 10. oktobrī, 19:00 - Limbažu kultūras namā - izrāde - "Kapteiņa Granta bērni".

Dodies piedzīvojumiem bagātā bezgalīgā ceļojumā apkārt visai pasaulei. Kāp uz "Dunkana"  klāja un kopā ar stāsta varoņiem seko nedaudzajiem pavedieniem, meklējot pazudušo Kapteini Grantu!

Izjūti satraukumu, bailes un mīlestību. Piedzīvo uzticību un nodevību. Ļaujies Imanta Kalniņa mūzikas burvībai un vieglajai noskaņai. Ieklausies Knuta Skujenieka dzejas rindās, kas atklāj varoņu iekšējo pasauli.

Latvijas Jaunatnes teātra izrāde "Kapteiņa Granta bērni" dodas garā ceļojumā pa visu Latviju. Satiec varoņus sev tuvākajā pilsētā!

Radošā komanda, kura ir sniegusi Jums tādus lielformāta darbus kā rokoperas "Lāčplēsis" un "Mauglis", mūziklus "Eslingena" un "Cukurs. Herberts Cukurs", izrādes "Mazais princis", "Sniegbaltītes skola" un citus brīnišķīgus darbus, pieņem izaicinājumu atrast pazudušo Kapteini Grantu un droši nogādāt Tevi atpakaļ mājās. 

Bija citi laiki, kad tālajā 1974. gadā komponists Imants Kalniņš radīja dziesmas muzikalajai izrādei Māras Ķimeles režijā ar Andra Freiberga scenogrāfiju. Šoreiz savu skatījumu sniegs režisore Laila Kirmuška, horeogrāfe Sanita Misika  un vokālais pedagogs Juris Vizbulis. Uz skatuves tēlos iejutīsies Jānis Skanis, Miks Galvanovskis, Māris Skrodis, Sandis Bergholds, Sandija Misika, Dzintars Lipors, Madars Zvagulis, Edgars Lipors, Jānis Kirmuška, Juris Millers unZane Vaļicka. Tēlus cauri piedzīvojumiem vedīs arī kupls pulks dejotāju no TDA Dzintariņš un jaunieši no Latvijas Jaunatnes teātra Bērnu un jauniešu teātra studijas.

Protams, mēs varam Tev piestāstīt pilnas ausis par šo darbu, kolektīvu un to cik lielisks piedzīvojums tas būs. Netici mums? Atnāc un novērtē savām acīm un ausīm! Bagātu emociju buķeti garantējam!

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/135361

"Kapteiņa Granta bērni" - 2023./2024. gada sezonas pieprasītākā izrāde bērniem, jauniešiem un ģimenēm!  Izrāde divos cēlienos, ilgums 2 stundas 20 minūtes. Biļete uz izrādi jāiegādājas ikvienam apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.

Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem