AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
10. marts 13:00 - 14:30

Izrāde - KLAUNI KOSMOSĀ U-TA-TA! - Limbažu kultūras namā

2024. gada 10. martā, 13:00 - Limbažu kultūras namā - izrāde - KLAUNI KOSMOSĀ U-TA-TA!

Pasaules smieklīgākie klauni atgriežas pie bērniem! Jūs gaida fantastisks šovs par to, kā izbraukt cauri galaktikai ar stopiem! Šeit visi bērni nebūs tikai skatītāji – tie būs kosmosa kuģa U-TA-TA pasažieri! Un dažiem pat paveiksies kļūt par NLO vadītāju! Un neticēsiet, bet jūs pat varat ceļot starp zvaigznēm ar putekļu sūcēju!

Tātad - kas ir U-TA-TA un kur to atrast? Kas notiks ar klauniem uz citām planētām? Vai citplanētieši nāks pie mums? Kā ekoloģiski uzvesties kosmosā un mājās? Uzzināsim daudzas noderīgas lietas smieklu veidā, piedalīsimies interaktīvās spēlēs, skatīsimies burvīgas video projekcijas, mācīsimies iemīlēt mūsu planētu un apciemosim vēl septiņas. Un kur nu vēl bez lidojuma gaisa balonā, ceļojumiem laikā, daudzām jocīgām situācijām un smiekliem, jo ar tavu palīdzību seši izklaidīgi klauni var visu!

Ja uz pasākumu ņemsiet līdzi zīmējumu kur attēloti klauni kosmosā, dāvanas saņemsiet vēl pirms izrādes programmas sākuma. Pēc pasākuma aicināsim visus bērnus bez maksas nofotografēties ar šiem jaukajiem cilvēkiem.

Bērni līdz 3 gadu vecumam kopā ar vecākiem ieeja bez maksas (bez papildu sēdvietas).

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/135831

Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem