AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
16. janvāris, 2024.

Limbažu novada tūrisma speciālisti pārstāvēs novadu Ziemeļvalstu lielākajā tūrisma izstādē “MATKA Nordic Travel Fair 2024”

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA” gatavojas piedalīties gaidāmajā tūrisma izstādē Somijā, kas ir saistoša ikvienam tūrisma entuziastam. Dalība tūrisma izstādē Somijā paver vērienīgu iespēju Vidzemes piekrastes kā nozīmīga tūrisma galamērķa popularizēšanā.

Tūrisma izstāde MATKA ir Ziemeļvalstu lielākā starptautiskā tūrisma izstāde un viena no nozīmīgākajām nozares izstādēm pasaulē, kuru pagājušajā gadā apmeklēja aptuveni 53 000 apmeklētāju un tūrisma nozares profesionāļu. Tūrisma izstāde norisināsies no 18. – 21. janvārim Somijas galvaspilsētā Helsinkos.

Limbažu novads starptautiskajā izstādē tiks pārstāvēts kopējā Latvijas nacionālajā stendā vienoti ar Vidzemes plānošanas reģionu. Gatavojoties šai izstādei, tūrisma speciālisti aktīvi strādāja pie Limbažu novada tūrisma kartes izdošanu somu valodā. Tūrisma izstādē tiks piedāvātas tūrisma iespējas novadā, kā arī tiks pārstāvēts kopējais Vidzemes piekrastes – Saviļņojošās Vidzemes tūrisma piedāvājums.

Limbažu novads, kas atrodas Vidzemes piekrastes ziemeļu pusē, lepojas ar bagātu vēstures, kultūras un dabas skaistuma kopumu. Tās rāmās ainavas un viesmīlīgā atmosfēra padara to par ideālu galamērķi ceļotājiem, kas meklē autentisku un aizraujošu pieredzi.

Tūrisma izstādes apmeklētājiem būs iespēja tikties ar sudraba cilvēku, kas ietērpsies mirdzošā sudrabā un, iemiesojot reģiona garu stāstīs par Limbažu novada tūrisma bagātībām, kā arī būs iespēja degustēt N. Bomja maiznīcas  “Lielezers” produkciju.

Somijas tirgus Latvija ir augsti prioritārs un pēdējā gada laikā somu tūristi ierindojas pirmajā pieciniekā aiz Lietuvas, Igaunijas, Vācijas un Apvienotās Karalistes.

Starptautiskā tūrisma izstāde “Matka 2024” ir pirmā un lielākā izstāde, kurā šogad piedalīsies Limbažu novada tūrisma speciālisti, bet jau drīzumā- no 2.-4. februārim Limbažu novada tūrisma piedāvājums tiks pārstāvēts vietējā, jau par tradīciju kļuvušā izstādē- gadatirgū “Balttour 2024”.
Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem