AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
9. februāris, 2024.

9. februārī pasaulē un Limbažu novadā atzīmē Picu dienu

Pica šobrīd ir kļuvusi par vienu no vispopulārākajiem ēdieniem, ko cilvēki bauda gan ikdienā, gan svētkos. Pica ir ēdiens, kuru katrs no mums var pagatavot pēc savas gaumes, pievienojot dažādas piedevas pēc savas izvēles.

Vārds - pica izcēlies no itāļu valodas un būtībā nozīmē "pīrāgs". Tradicionāli pica ir plācenis, kas tiek cepts cepeškrāsnī, pārklāts ar nedaudz olīveļļu, tomātu mērci un sieru. Turklāt, tai var pievienot dažādas piedevas - fantāzijai nav robežu, jo būtībā uz picas var likt jebko, kas garšo. Picas pārklājums var atšķirties atkarībā no reģiona un kultūras; pat Itālijā ir daudz & dažādu picas veidu.

Lai svinētu picas dienu bagātīgāk un garšīgāk, aicinām apmeklēt kādu no Limbažu novada picērijām un izmantot pieejamās akcijas, kas tiek piedāvātas par godu Pasaules picu dienai!

LIMBAŽOS:

Picērija “Bagāta pica”, Rīgas iela 18, Limbaži, 28387738
TIKAI 9. FEBRUĀRĪ, STARPTUTISKAJĀ PICU DIENĀ,  picērijā "Bagāta pica" īpašas un vēl nebijušas akcijas visas dienas garumā!

Veicot pasūtījumu līdzņemšanai vai baudot gardo picu pie mums uz vietas – IZVELC SAVU LAIMĪGO LOZI UN NOSAKI SAVU BONUSU VAI AKCIJU PASŪTĪJUMAM PATS – KATRA 9. LOZE ĪPAŠI VEIKSMĪGA!

Savukārt, veicot pasūtījumu ar piegādi – iespējams esi veiksminieks, kurš saņems salami picu par brīvu – JO KATRĀ 9. PIEGĀDĒ SALAMI PICA NO MUMS BEZ MAKSAS!

Un, protams, BEZMAKSAS PIEGĀDES LIMBAŽOS, OZOLAINĒ UN UMURGĀ ( Limbažos – pasūtot vismaz vienu picu; Ozolainē un Umurgā – pasūtījumiem vismaz 20 EUR vērtībā)

Nepalaid garām un tiekamies! Lai garda un pozitīvu brīžu piepildīta Starptautiskā Picu diena kopā ar "Bagāta picu"! 

P.s. piedalīties īpašajās akcijās vari, ja esi veicis pasūtījumu ar vismaz vienu picu

“Salt’n Pepper”, Burtnieku iela 7, Limbaži, 25565305

Picērija “Lauvas pica”, Rīgas iela 8, Limbaži, 20287888

SALACGRĪVĀ:

Picas restorāns “ab initio”, Krīperu iela 3, Salacgrīva, 26566287


ALOJĀ:

"Malkas krāsnī cepta pica Alojas stacijā", Rīgas iela 5, Aloja, +371 20 009 546

Atzīmējot starptautisko Picas dienu "Malkas krāsnī cepta pica Alojas stacijā" visu nedēļas nogali samazinās 30cm picu cenas par 1-3€.

Tāpat facebook.com/Alojaspicas lapā tiks izsludināts konkurss, kur 3 laimīgiem būs iespēja tikt pie kādas no mūsu ceptajām picām pēc savas izvēles.

Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem