AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
24. marts, 2024.

Ceļojuma stāstu vakars. Good Morning Vietnam! ar Gati Kampernovu.

Ceļojuma stāstu vakars. Good Morning Vietnam! Gatis Kampernovs.

Ceļojumu stāstu vakarā Gatis aizvedīs uz Dienvidaustrumāzijas zemi Vjetnamu. Gatis ir profesionāls tūrisma gids ar 20 gadu stāžu, apceļojis vairāk kā 70 pasaules valstis gan kopā ar tūristu grupām, gan individuāli.
Ilgus gadus tie bijuši Impro Ceļojumu tūristi, šobrīd Gatis aizsācis pats savu ceļojumu organizēšanu uzņēmumā “8.brīnums”.
Lai gan gida darbs ved pa dažādām zemēm, arī katram gidam, tāpat kā tūristiem, ir savas mīļākās zemes, kurās allaž prieks atgriezties. Gatim starp tādām noteikti ir Vjetnama, kurā Gatis viesojies 16 reizes, kopumā šajā valstī ceļojot vairāk kā 200 dienas.

Šo ceļojumu laikā ne vien apskatītas valstī nozīmīgākās vietas, bet arī iepazīti tās cilvēki, to paražas, sadzīve, virtuve un daudz kas cits, par ko Gatis ar prieku stāstīs arī mums!

Ceļojuma stāstu vakars notiks Burtnieku ielā 2, Limbažos, 10. aprīlī, 18:30 (ierašanās no 18:00).

Ja plāno apmeklēt pasākumu spied pogu “GOING” – pasākuma lapā Facebook platformā (šeit) vai arī uzraksti mums ziņu uz +371 26161281, uz epastu - lauta@limbazunovads.lv vai privātu ziņu Visit Limbaži Facebook platformā (vietu skaits ierobežots!).

Limbažu novada p/a "Lauta" nodrošinās ar tēju un kafiju, bet garšīgākam vakaram aicinām ierasties ar groziņu.

Brīnišķīgai enerģijas apmaiņai sniegsim kādu noderīgu artavu Gata nākamajiem piedzīvojumiem!

Tiekamies!
Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem