AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
4. augusts 09:00 - 16:00

Otrais Limbažu Triatlons

Limbažu pilsētas svētku ietvaros norisināsies otrais Limbažu triatlons četrās dažādās distancēs: Sprints un Super sprints, savukārt bērniem un jauniešiem būs divas simboliskas iepazīšanās ar triatlonu distances.

Sākuma laiki un distances (peldēšana, velosipēds, skriešana):

  • 09:45 Bērnu distance (5-9 gadi): 100m + 600m + 300m
  • 10:00 Jauniešu distance (10-15 gadi): 100m + 1km + 700m
  • 10:30 Supersprints un sprints (16+): 350m + 12km + 3km (SS), 750m + 20km + 5km (Sprints).

Dalības maksas no 15-25 EUR. Plašāku informāciju lūdzu skatīt sacensību nolikumā. Pieteikšanās līdz 30.jūlijam aizpildot veidlapu, kas atrodama pasākuma Facebook lapas ierakstos.

Ceram, ka šo pasākumu varēs izbaudīt visa ģimene. Aicinām ikvienu dalībnieku, un it īpaši novada viesus, apmeklēt arī Limbažu pilsētas svētkus, kas tradicionāli noris augusta pirmajā nedēļas nogalē. Plašāk: https://www.visitlimbazi.lv/lv/ 

Pasākumu rīko Limbažu triatlona entuziasti, kas vēlas popularizēt šo sporta veidu it īpaši starp tiem, kas sper pirmos soļus triatlonā un ir gatavi izmēģināt sevi šajā sporta disticiplīnā. 

Aicinām vietējos uzņēmējus atbalstīt šo novada pasākumu un būsim preicīgi uzņemt brīvprātīgos, kas vēlētos palīdzēt un gūt pieredzi šajā sportiskajā notikumā!

Mūs atbalsta: Limbažu novads un pašvaldības aģentūras ALDA, LAUTA, Olimpiskais centrs Limbaži, Latvijas Triatlona federācija, laikrasts Auseklis, televīzijas kanāls ReTV, N.Bomja maiznīca "Lielezers". 

Seko mums: https://www.facebook.com/LimbazuTriatlons/

Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem