AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
25. jūnijs, 2024.

Limbažu pilsētas svētku ietvaros norisināsies otrais Limbažu triatlons

Limbažu pilsētas svētku ietvaros norisināsies otrais Limbažu triatlons četrās dažādās distancēs: Sprints un Super sprints, savukārt bērniem un jauniešiem būs divas simboliskas iepazīšanās ar triatlonu distances.

Sākuma laiki un distances (peldēšana, velosipēds, skriešana):
09:45 Bērnu distance (5-9 gadi): 100m + 600m + 300m
10:00 Jauniešu distance (10-15 gadi): 100m + 1km + 700m
10:30 Supersprints un sprints (16+): 350m + 12km + 3km (SS), 750m + 20km + 5km (Sprints).

Dalības maksas no 15-25 EUR. Plašāku informāciju skatīt sacensību nolikumā. Pieteikšanās līdz 30.jūlijam aizpildot veidlapu, kas atrodama pasākuma Facebook lapas ierakstos.

Tiek aicināts ikviens dalībnieks, un it īpaši novada viesi, apmeklējot arī Limbažu pilsētas svētkus, kas tradicionāli noris augusta pirmajā nedēļas nogalē. Plašāk: https://www.visitlimbazi.lv/lv/ 
 
Pasākumu rīko Limbažu triatlona entuziasti, kas vēlas popularizēt šo sporta veidu it īpaši starp tiem, kas sper pirmos soļus triatlonā un ir gatavi izmēģināt sevi šajā sporta disciplīnā. 
Aicinām vietējos uzņēmējus atbalstīt šo novada pasākumu un būsim priecīgi uzņemt brīvprātīgos, kas vēlētos palīdzēt un gūt pieredzi šajā sportiskajā notikumā!
Mūs atbalsta: Limbažu novads un pašvaldības aģentūra "LAUTA" ("ALDA") , Olimpiskais centrs Limbaži, Latvijas Triatlona federācija, laikraksts Auseklis, televīzijas kanāls ReTV, N.Bomja maiznīca "Lielezers". 

Seko Limbažu Triatlona komandai: https://www.facebook.com/LimbazuTriatlons/
Meklē arī aktuālo informāciju mājaslapā-  https://limbazutriatlons.lv/  

 
Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem