10. janvāris, 2025.
Ziemassvētku eglīšu akcija noslēgusies!
Paldies par dalību radošajā Ziemassvētku eglīšu akcijā!
Pie Limbažu pilsētas galvenās egles norisinājās akcija “Limbažu novada uzņēmēju un organizāciju svētku eglītes”, kas priecēja novada iedzīvotājus un viesus. Ikviens eglītes varēja vērtēt, novērtējot to radošumu. Akcijā piedalījās 30 eglītes, un balsojumā tika saņemtas turpat 4000 balsis. Par viskrāšņāko eglīti balsojumā tika atzīta SIA "Latvia Timber International", kas saņēma gandrīz 500 balsu. Tikai nedaudz atpalika eglītes, ko veidoja SIA "BioVide", SIA "Bagāta pica", Valsts policija un bērnudārzs "Kāpēcītis".
Eglītes vērtēja arī žūrija, kurā piedalījās: Māris Beļaunieks - Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks, Jānis Remess - Limbažu novada publisko ūdeņu apsaimniekošanas nodaļas “Alda” vadītājs, Limbažu pensionāru biedrības vadītāja Sandra Brikmane un Limbažu p/a “LAUTA” direktors Roberts Viziņš. Neatkarīgā žūrija ir arī novērtējusi eglītes, un TOP 3 izskatās šādi:
1. SIA "Biovide"
2. SIA “Vitbūve”
3. SIA “VIRTE TEHNOLOĢIJAS”
P/A "LAUTA" direktors Roberts Viziņš saka, paldies ikvienam, kurš ar radošumu un rūpēm piedalījās svētku eglīšu akcijā, pārvēršot Baumaņu Kārļa laukumu par Ziemassvētku brīnumzemi un apliecinot, ka kopīgiem spēkiem varam radīt ko patiesi skaistu – lai Jaunais gads nes veiksmi un jaunas iedvesmas!
Apsveicam uzvarētājus! LAUTA komanda saka lielu paldies visiem dalībniekiem par atsaucību un ieguldīto darbu! Novēlām laimīgu Jauno gadu un aicinām turpināt radīt svētku sajūtu arī nākamajos svētkos!