AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
Arhīvs

Draiska attiecību komēdija | CAURSTAIGĀJAMĀ GUĻAMISTABA - Limbažu kultūras namā

Draiska attiecību komēdija | CAURSTAIGĀJAMĀ GUĻAMISTABA - Limbažu kultūras namā  - 9. novembrī, 18:00!

1. februārī Ogres Kultūras centrā  pirmizrādi piedzīvoja draiska attiecību komēdija "Caurstaigājamā guļamistaba". Jauniestudējumu varēs noskatīties arī Krustpilī, Siguldā, Jelgavā, Rīgā un citās Latvijas pilsētās - 2024. gada 9. novembrī arī Limbažos. Režisors Imants Strads izrādē ir radījis shēmu kā vieni meli rada nākamos un tie kā lavīna, veldamās no kalna, ievelk iekšā visus, kas gadās ceļā.

Maijā un jūnijā Latvijas kori un deju kolektīvi pieskandēs Vidzemi četros lielkoncertos

Maijā un jūnijā Vidzemē gaidāmi četri vērienīgi amatiermākslas kustības notikumi. 25.maijā Emiļa Melngaiļa mūzikas svētki komponista 150 gadu jubilejas zīmē, 1.jūnijā XXII Latvijas Senioru deju diena un 8.jūnijā Latvijas Senioru koru svētki pieskandēs Limbažu novadu. Savukārt 15.jūnijā koru dziedātāji pulcēsies Valmieras novadā, kur tiks atzīmēta 160.gadskārta Pirmajiem Dziedāšanas svētkiem Dikļos.

Baltā galdauta svētki Pociemā

4. maijā plkst. 17:00 - Pociema kultūras namā - Baltā galdauta svētki - un amatiermākslas kolektīvu dižkoncerts.

Ģimeņu diena Limbažu galvenajā bibliotēkā

27. aprīlī plkst.11:00 - Limbažu galvenajā bibliotēkā - norisināsies ģimeņu diena - "Pielaiko profesiju!"

Ābeļziedu balle Puikules muižā

18. maijā plkst.21:00 Puikules tautas namā "Ābeļziedu balle". Mūzika: Ēriks Budēvics no grupas "Hameleoni" un Indra Raila. Iespēja pieteikt galdiņu, jo zālē vieta ir ierobežota. Omulībai līdzi ņemt "groziņu". Pieteikšanās un tuvāka info pa t.26526993 (Ziedīte). Ieeja iepriekšpārdošanā 5 eur, pasākuma dienā 8 eur. Ieejas kartes pieejamas "Sabiedriskajā centrā".

Ielu stafetes skrējiens Salacgrīvā

1. maijā Salacgrīvas iedzīvotāji Darba svētkus sāks svinēt ar sportiskām aktivitātēm. Šajā svētku dienā Salacgrīvā tiek gaidīta ikviena Limbažu novada skolas vai pieaugušo komanda, kur no plkst. 11.00 notiks 1.maija ielu stafetes skrējiens.

Koncerts "Ar deju sirdī..." - Viļķenes kultūras namā

18. maijā, 19:00 - Viļķenes kultūras namā - Deju koncerts "Ar deju sirdī..." - par godu Baibas Adamovičas 45 & 35 gadu darba jubilejai! Ieeja: 4 eur.

Koncerts - Atspulgi mūzikā - Liepupē

18. maijā plkst.18:00 - Liepupes tautas namā - norisināsies koncerts - Atspulgi mūzikā. Ieeja pasākumā: 7 EUR.

4. maija koncerts Liepupē

4. maijā plkst.19:00 - norisināsies svētku koncerts Liepupes pagasta tautas namā - Ieejas maksa: 10 EUR.

Limbažu Mūzikas un Mākslas skolas koncerts - Limbažu kultūras namā

30. aprīlī, 18:00 - Limbažu kultūras namā - norisināsies Limbažu Mūzikas un Mākslas skolas koncerts. 

koncerts "Kopā dejot ar "Sānsoli" ir laime!" - Alojā

27. aprīlī plkst. 18.00 - Alojas kultūras namā - koncerts "Kopā dejot ar "Sānsoli" ir laime!" - Ieeja: bez maksas.

Aidā Salacā 2024

Aidā Salacā – tas ir Tavs piedzīvojums uz ūdens. Salacas ir viena no tām upēm, kurā Tev ir jābūt vismaz 1 reizi vasarā… tad kāpēc ne “Aidā Salacā”? Ar ģimeni vai draugu kompānijā – pavadi dienu laivojot Salacā 11. maijā!

INTARS BUSULIS & Abonementa orķestris - Limbažu kultūras namā

2024. gada 16. novembris, 18:00 - Limbažu kultūras namā - INTARS BUSULIS & Abonementa orķestris. Biļetes:https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/139463

Pavasara andele Staicelē

20. aprīlī, plkst.11:00-16:00 - Staiceles kultūras namā - Pavasara andele - Dalības maksa: 5 eur. Tirgotājiem iepriekš pieteikties pa tālruni: 26250625(Aiga), 26463618(Lana).

Limbažu novada skolu Popiela 2024

19. aprīlī - plkst. 18:00 - Salacgrīvas kultūras centrā - norisināsies Limbažu novada skolu POPIELA 2024!

Pastaiga gar Svētupi ar Intu Somu

27. aprīlī plkst.11.00 - Pastaiga gar Svētupi “Atnāc, saredzi, sadzirdi, iepazīsti” - kopā ar ZBR dabas izglītības centra speciālisti Intu Somu.

Ceļojuma Stāstu Vakars ar Kristiānu Mārtinsoni!

Esi gatavs atbrīvot prātu un iegrimt ceļojumu pasaulē?
Spānijā dzīvojoša limbažniece dalīsies ar saviem spilgtākajiem ceļojumu piedzīvojumu stāstiem!
Kristiāna ir pabijusi 30 dažādās pasaules valstīs, taču viņas sirdij tuvākās ir bijušas tās, kuras ir apceļotas ilgstoši - no pulsējošās Ņujorkas līdz mistiskajai Ēģiptei, no burvīgās Vjetnamas līdz noslēpumainajai Kambodžai. Viņa ar aizrautību runās par piedzīvoto Dienvidamerikā, Eiropā un Centrālajā Āzijā, kā arī neaizmirsīs dalīties ar spilgtākajiem iespaidiem un noderīgiem ieteikumiem apceļojot katru valsti.

Ceļojošais Cirks "LEO" Limbažos

LATVIJAS CEĻOJOŠAIS CIRKS “LEO” PIEDĀVĀ 2024.GADA SEZONAS KRĀŠŅO UN AIZRAUJOŠO PROGRAMMU.

Cirks piedāvā apmeklētājiem izrādi klasiskajā apaļajā arēnā ar samta priekškariem un īsta paklāja segumu. Cirks ir sarūpējis modernus, laikmetīgus priekšnesumus akrobātu, ekvilibristu, atlētu, gaisa vingrotāju  un klaunu izpildījumā. Starp māksliniekiem - populāra TV talantu šova laureāti un lidojoši foksterjeri...

Svētupes pavasaris'24

11. maijā plkst. 9:30 - Limbažu novadā, Lauvās - komandu sacensības - Svētupes pavasaris. 

Filma “MARIJAS KLUSUMS” Staiceles kultūras namā

17. aprīlī plkst.18:00 - Staiceles kultūras namā - Filma “MARIJAS KLUSUMS" - Biļetes cena 3.00 eur.

Ceļojuma stāstu vakars. Apkārt Latvijai zirga mugurā. Tina Runce & Līga Vilne

Ideja par ceļojumu zirga mugurā apkārt Latvijai radās vairāku gadu garumā, darbojoties ar bērniem, pieaugušajiem un zirgiem. Pavadot laiku pie Baltijas jūras Tina & Līga novēroja, ka cilvēki kļūst laimīgi kontaktējoties ar viņu zirgiem vienkārši pieskaroties tiem. Kopējā pelde ar zirgiem ir vasaras lielākais emocionālais piedzīvojums.

Aicina piedalīties ceturtajā tīklošanās pēcpusdienā remigrantiem “Manas mājas Vidzemē” Limbažu novadā.

Turpinām tīklošanās pēcpusdienas remigrantiem "Manas mājas Vidzemē" ar mērķi sniegt atbalstu remigrantiem, atgriežoties Vidzemē!

Kurš ir teicis, ka pavasaris nav piemērots gadalaiks pastaigai? Mēs ticam, ka kustībā ir spēks, tādēļ uzvelkam ērtu apģērbu, uzliekam saulesbrilles un dodamies lūkot Lielezeru!

KAD: Svētdien, 21. aprīlī, no plkst. 12.00 līdz 16.00

Tiekamies: Lielezera pludmale, Lielezera iela 14, Limbaži (Koordinātes: lat: 57.503567271992885; lon: 24.70216372533049)

Lielā talka Ārciemā 2024

Lielā talka Ārciemā 27. aprīlī. Piesaki dalību līdz 20. aprīlim, lai saimnieks zin' cik porcijas sarūpēt pusdienām: rk09@inbox.lv, 26303924. Plkst. 15.00 Labdarības koncerts kopā ar grupu "Klaidonis". Programmā arī līnijdeju grupa "Crazy Daisy team" un citi pārsteigumi. Tiks vākti ziedojumi Ārciema Brīvdabas baznīcas labiekārtošanai.

Pasākumu pakalpojumu tirgus Igates pilī

Aicināts ikviens interesents, kas plāno un meklē idejas un risinājumus kvalitatīvai pasākumu vai svinību norisei, kā arī jebkuram citam, kas varbūt vēlēsies tikai apskatīt, paklausīties vai notestēt kaut ko no bagātā pakalpojumu sniedzēju klāsta. Uz skatuves uzstāsies mūziķi un DJ. Saraksts ar dalībniekiem tiks papildināts, tāpēc sekojiet jaunumiem mūsu sociālajos tīklos. Vēljoprojām gaidām pieteikumus arī no dalībniekiem, lai šī diena ir vēl košāka un aizraujošāka abām pusēm.

Izrāde "Īsta pamācība mīlēšanā" - Staiceles kultūras namā

21. aprīlī, Plkst. 18:00 - Staiceles kultūras namā viesosies Matīšu teātris ar izrādi "Īsta pamācība mīlēšanā". Programmas par ziedojumiem - 3,00 EUR.

Pārgājiens ar ģeologu Daini Ozolu Staicelē

Staiceles TIC aicina pārgājienā 13.aprīlī, 10:00 kopā ar ģeologu Daini Ozolu maršrutā Staicele - Vīķi - Staicele. Dalības maksa: 3 eur. 

JK Skulte un Žoržs Siksna koncerts "Pie Dzintara jūras"

27. aprīlī - 18:00 - Skultes kultūras centrā - Koncerts - Pie Dzintara jūras - JK Skulte un Žoržs Siksna. Ieeja: 2 eur.

Prāta mežģis 2024 IV kārta - Puikules tautas namā

28. aprīlī, 12:00 -Puikules tautas namā notiks Prāta mežģis 2024 IV kārta - Vairāk info: 26526993.

Koncertprogramma "Dzimtā Valoda" - Katrīna Gupalo & Edgars Vilcāns - Alojas kultūras namā

Svētdien, 5. maijā, 19:00 - Alojas kultūras namā - Koncertprogramma "Dzimtā Valoda" - Katrīna Gupalo & Edgars Vilcāns. Ieeja: 7 eur. 

Pop_up vakariņas Svētupes muižas kompleksā

8. jūnijā, 18:00 - Svētupes muižas kompleksā - Garšas piedzīvojums un patīkami pavadīts laiks Svētupes muižas vēsturiskajos mūros, baudot Šefa pagatavotās Pop_Up vakariņas. Kas tevi sagaida? Brīnišķīgi pagatavota maltīte, kas sastāv no trīs ēdieniem. Gurmānisks piedzīvojumi katrā ēdiena kumosā! Mierpilna un enerģijas atjaunojoša atmosfēra. Iespēja doties laiskā pastaigā vai velo braucienā līdz jūrai, pirms vai pēc vakariņām.
Rezervē galdiņu laicīgi, vietu skaits ierobežotas! Rezervē galdiņu: šeit. 

Pop-UP vakariņas Svētupes muižas kompleksā.

1. jūnijā, 18:00 - Svētupes muižas kompleksā - Garšas piedzīvojums un patīkami pavadīts laiks Svētupes muižas vēsturiskajos mūros, baudot Šefa pagatavotās Pop_Up vakariņas️ Kas tevi sagaida?  Brīnišķīgi pagatavota maltīte, kas sastāv no trīs ēdieniem. Gurmānisks piedzīvojumi katrā ēdiena kumosā! Mierpilna un enerģijas atjaunojoša atmosfēra. Iespēja doties laiskā pastaigā vai velo braucienā līdz jūrai, pirms vai pēc vakariņām. Rezervē galdiņu laicīgi, vietu skaits ierobežotas. Rezervē galdiņu: šeit.

Moto saiets 2024 atklāšana - Rīga-Svētciems

🏍️Moto pārgājiens “Rīga – Svētupes muižas komplekss”
🏍️Pēc Moto pārgājiena pulcēsimies Svētupes muižas kompleksā, kur –
✔️Tevi sagaidīs sātīga Welcome zupa un Pop_Up kafejnīca ar uzkodām un alu;
✔️Būs izsildīšanās pirtī un kublā;
✔️Ballīte ar dziesmām un dejām līdz rītam ????
✔️Iekļautas nakšņošanas iespējas “uz mīkstiem matračiem”, bet šo iepriekš lūgums pieteikt.
‼️ Par tikšanās vieta un laiku vēl ziņosim!!
☎️ Ja rodas jautājumi droši zvani – Aldis 29364022 vai Artis 290248530

Billy B and his Sonic Rockets - Mūzikas bārā "Limbizkvīts"

20. aprīlī - Ieeja no 20:00 - Mūzikas bārā "Limbizkvīts" (Burtnieku 7, Limbažos) - ar koncertu viesosies Billy B and his Sonic Rockets. Ieeja: 5 eur. 

Billy B and his Sonic Rockets ir pašlaik Latvijā aktīvākā grupa, kura izpilda 50-to un 60-to gadu rockabilly, rokenrola, boogie un western swing mūziku.

Popiela 2024 - Ainažu kultūras namā


17. maijā plkst. 19:00 - "Popiela 2024" Ainažu kultūras namā.

Ieeja: Popiela - 3,00 EUR
           Diskotēka - 3,00 EUR                                                   

Māmiņdienas koncerts Igates pilī

Māmiņdienas priekšvakarā, vēl pēdējo reizi pirms krāšņās un rosīgās vasaras būsiet mīļi gaidīti uz brīnišķīgu vakarēšanu Igates pilī.Šie jaunie, enerğiskie mūziķi noteikti aizvilinās no ikdienas rūpēm ikvienu klausītāju un liks, ja ne dziedāt, tad, viennozīmīgi, vienā ritmā dungot līdzi tādiem viņu izpildītajiem džeza standartiem kā Franka Sinatras "Fly Me To The Moon” vai Louisa Armstronga “Cheek To Cheek” un daudziem citiem populāriem gabaliem.

Latvijas kauss motokrosā Staicelē

2024. gada 20. aprīlī - Staicelē, Līciema mototrasē norisināsies - Latvijas kausa motokrosā čempionāta sacīkstes.
Piesakies jaunumiem

© 2009-2024 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »