AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
Arhīvs

Latviešu tango - Alojas kultūras namā

17. novembrī, plkst. 18:00 – Alojas kultūras namā – Latvijas proklamēšanas gadadienai veltīts koncerts – “Latviešu tango”.

Artūrs Noviks: akordeons. Trio Tresensus: Līga Griķe (kokle), Aigars Raumanis (saksofons), Uģis Upenieks (sitaminstrumenti).

Ieeja bez maksas.

Tradicionālais Mārtiņdienas Bazārs Staicelē

11. novembrī – Staicelē (Brīvdabas Laukumā (Lielā iela 19)) no 11:00 – 15:00 - notiks Tradicionālais Mārtiņdienas Bazārs.

Aicināti visi pirkt un pārdot gribētāji. Tirgotājus lūgums pieteikties – 27881859 (Inese).

Svētupes muižas Pop-Up “lȭinagizt” - pusdienas

Šajā sezonā pēdējās Svētupes muižas Pop-Up restorāna “lȭinagizt” - pusdienas.
Jau izsenis, oktobra sākumā, Ziemeļvidzemes piekrastē tiek organizēti un svinēti "Nēģu svētki", tāpēc arī mēs šajā dienā par maltītes "galveno varoni" iecēlām nēģi!
14. oktobrī no plkst. 13:00 līdz pat plkst.17:00 varēsi nobaudīt muižas šefa gatavotās uzkodas, pamatēdienu un debešķīgu saldo ēdienu. Pirmo divu ēdienu sastāvā noteikti būs Pop-Up pusdienu "galvenais varonis" - nēģis!

Vecrīgas teātra kluba “Austrumu robeža” komēdija – LIECINIEKS – Igates pilī

27. oktobrī – 19:00 – Igates pilī viesosies Vecrīgas teātra klubs “Austrumu robeža” ar komēdiju “Liecinieks”.

Nemanot pienākušajam rudenim tik ļoti piestāv omulīgi pavadīti vakari siltās un skaistās telpās, malkojot kādu gardu dzērienu un skatoties brīnišķīgu teātra izrādi. Tāpēc esam uzaicinājuši ciemos izcilus aktierus Aiju Dzērvi, Jāni Jarānu un Pēteri Galviņu ar kolosālu komēdiju “Liecinieks”. Vakars būs garantēti smiekliem bagāts un relaksējošas atmosfēras ieskauts.

Koncerts ar Latviski dziedošo Japāni Masaki Nakagawa - Viļķenes kultūras namā

21. oktobrī, plkst. 18:00 - Viļķenes kultūras namā ar muzikālu koncertu viesosies Latviski dziedošais Japānis - Masaki Nakagawa. Ieeja: 5 EUR. 

Dziesmu jaunrades konkurss "Kas mēs bijām, būsim, esam"

14. oktobrī, plkst. 13:30  – Alojā, Ausekļa ielā 1 - Dziesmu jaunrades konkurss "Kas mēs bijām, būsim, esam" – Ieeja: 1 EUR.

Kultūras izglītības centrā “Melngaiļa sēta” – radošā darbnīca – Šūšanā

26. oktobrī, plkst. 18:00 - Kultūras izglītības centrā “Melngaiļa sēta” – radošā darbnīca – Šūšanā - Pieteikties pa tālr. – 20610714.

Kultūras izglītības centrā “Melngaiļa sēta” – radošā darbnīca – Keramikā

19. oktobrī, plkst. 18:00 – Kultūras izglītības centrā “Melngaiļa sēta” – radošā darbnīca – Keramikā - Pieteikties pa tālr. – 20610714.

Kultūras izglītības centrā “Melngaiļa sēta” – radošā darbnīca – Gleznošanā

12. oktobrī, plkst. 18:00 – Kultūras izglītības centrā “Melngaiļa sēta” – radošā darbnīca – Gleznošanā - Pieteikties pa tālr. – 20610714.

Kultūras izglītības centrā “Melngaiļa sēta” – radošā darbnīca - Keramikā

5. oktobrī, plkst. 18:00 – Kultūras izglītības centrā “Melngaiļa sēta” – radošā darbnīca -  Keramikā. Pieteikties pa tālr. – 20610714.

Straupes amatierteātra viesizrāde “Bīstamais vecums” – Umurgas kultūras namā

7. oktobrī, plkst. 18:00 – Umurgas kultūras namā ar izrādi viesosies Straupes amatierteātris “Sapņojums”. Elīnas Zālītes komēdija četros cēlienos – “Bīstamais vecums”. Ieeja: 2 EUR.

Tikšanās ar rokrakstu analīzes speciālisti Agritu Rutku Lauvu tautas namā

Saviesīgā biedrība “Svētupes Lauva”
8.oktobrī plkst.12.00 aicina uz tikšanos ar rokrakstu analīzes speciālisti Agritu Rutku.

Runāsim par grafoloģijas un rokrakstu analīzes rašanos, tās pielietojumu un to, kas redzams rokrakstā;
Pamēģināsim izanalizēt konkrētus burtus savā rokrakstā.

Vidzemes lībiskās kultūrtelpas vērtības - aktuālais un atklātais

Aicinām un pirmo Vidzemes lībiskās kultūrtelpas starptautisko konferenci "Vidzemes lībiskās kultūrtelpas vērtības - aktuālais un atklātais", 14. oktobrī no plkst. 14:00 - 18:30, Svētupes muižas kompleksā.

Putnu diena Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā

30. septembra rītā aicinām klausīties un vērot putnus Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta teritorijā. Pasākums notiek sadarbībā ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību gadskārtējo Eiropas putnu vērošanas dienu (EuroBirdwatch) ietvaros.

Kopā ar ornitologu Mārtiņu Plataci no plkst. 10:00 līdz 12:00 veiksim mazu pārgājienu, lai iepazītu putnus piekrastes kāpu mežā, tad pakāpsimies “kalnā”, lai vērotu putnu dažādību Salacgrīvas piekrastē un Salacas grīvā.

Piesakies pasākumam līdz 29.septembrim:
📞 26329412;
✉️ inta.soma@daba.gov.lv

ģitāristu Aivara Hermaņa un Vjačeslava Mitrohina, dueta "2 no PKPV" koncerts viesnīcā MEKE

13. oktobrī Liepupes pagastā, viesnīcā "MEKE" koncertā "2 no PKPV" - latviešu blūzi un dziesmas no klasiskā rokmūzikas zelta fonda. Biļetes no 30 eur. Rezervācija pa tālr. 29113777.

Aicinām iesūtīt informāciju informatīvajam bukletam "Limbaži rada - garšas un amatu prasmes".

Aicinām iesūtīt informāciju informatīvajam bukletam "Limbaži rada - garšas un amatu prasmes".

Ja esi jauns uzņēmējs, kas sācis nodarboties ar mājražošanu un amatniecību, un saskati, ka par piedāvājumu vēlies pavēstīt potenciālajiem klientiem un tūristiem, aicinām līdz 6. OKTOBRIM sazināties ar sev tuvāko Limbažu novada pašvaldības aģentūras “LAUTA” tūrisma informācijas centra konsultantu Staicelē, Salacgrīvā un Limbažos.

"Pirmās ūsas" Jāņa Kreičmaņa stand-up komēdija Svētupes muižas kompleksā

Komiķis Jānis Kreičmanis ar savu jauno stand-up komēdijas izrādi “Pirmās ūsas” rudenī dodas Latvijas tūrē - 19. oktobrī viesojoties Salacgrīvas pusē - Svētupes muižas kompleksā!

Jānis ar stand-up komēdiju nodarbojas kopš 2016. gada un ir "Comedy Latvia" sastāvā sešus gadus. Jānis ir ieguvis komēdijas gada balvas "Comedy Latvia Gada komiķis 2022" un "Comedy Latvia Gada joks 2023".

Nēģu diena 2023

14. oktobrī Salacgrīvā un Svētciemā tradicionāli tiks svinēta Nēģu diena.

Tā ir diena, kad nēģu zvejnieki aicina pie sevis, lai dalītos ar savu stāstu par nēģu zveju un zvejnieku dzīvi uz taci, kā arī stāsti par to, kā no gadiem ilgi gatavinātiem egļu kokmateriāliem tiek uzbūvēts tacis. Šajā skaistajā rudens sestdienā apmeklētāji tiek cienāti gan ar nēģu zupu, gan uz oglēm ceptiem, nēģiem un citiem gardumiem, kuru galvenā sastāvdaļa ir nēģis. Papildus nēģu zvejas aroda izzināšanai gan lieliem, gan maziem tiek piedāvātas dažādas radošas un izklaidējošas aktivitātes pasākuma norises vietās, tikšanās ar Limbažu novada uzņēmējiem forumā – tirgū “Uzņēmēju kvartāls 2023” un Latvijas tirgotāju preču un produktu iegāde Salacgrīvas tirdziņā. Sportisko aktivitāšu cienītājus aicinām piedalīties tradicionālajā skrējienā “Nēģu kross”.

Papildinot Nēģu dienas norises, pirmo gadu, Nēģu dienas ietvaros, būs iespēja tikties ar biedrības “Makšķernieku klubs “SALACKRASTI”” pārstāvjiem un izzināt Salacas upes vērtības un apmeklēt Lašu taci.

NBS Štāba orķestris satiek Džordžu Gēršvinu - koncerts - Salacgrīvas kultūras centrā

Atzīmējot Džordža Gēršvina (George Gershwin) 125. gadskārtu, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Štāba orķestris rīko bezmaksas sezonas atklāšanas koncertus, repertuārā iekļaujot atpazīstamas Dž. Gēršvina kompozīcijas. Orķestris uzstāsies 2023. gada 11. oktobrī Mālpils Kultūras centrā, 12. oktobrī Salacgrīvas kultūras centrā un 13. oktobrī Rīgas Latviešu biedrības namā. Visi koncerti sāksies plkst. 19.00. Pie diriģenta pults stāsies kapteinis Aleksandrs Kreišmanis. Dž. Gēršvina kompozīcijas ir spējušas uzrunāt un iedvesmot cilvēkus visā pasaulē. Klausoties viņa meistardarbu aranžējumus pūšaminstrumentu orķestrim, auditorijai būs unikāla iespēja iejusties 20. gs. pirmās puses mūzikas pasaules gaisotnē. Ikkatrs ir laipni aicināts apmeklēt NBS Štāba orķestra bezmaksas sezonas atklāšanas koncertus un iepazīt Džordža Gēršvina mūzikas mantojumu.

Salt'n Pepper - TERASES SEZONAS NOSLĒGUMA BALLE KOPĀ AR MĀRTIŅU BALODI

22. Septembrī, plkst. 19:00 - Salt'n Pepper - TERASES SEZONAS NOSLĒGUMA BALLE KOPĀ AR MĀRTIŅU BALODI. 

INGUS ULMANIS 60 gadu jubilejas koncerts | Kā man laiku apvaldīt?

60 gadu jubileju svin populārais mūziķis un vairāku muzikālo projektu un grupu dalībnieks Ingus Ulmanis. Par godu jubilejai viņš izsludinājis koncerttūri, kas sāksies 2024.gada februārī un 25.augustā un ar vērienīgu koncertu noslēgsies Dzintaru koncertzālē - 2024. gada 23. martā ar jubilejas koncertu viņš viesosies savā dzimtajā pilsētā - Limbažos - ar koncertu Limbažu kultūras namā! 

Mikeļdienas svinības - Kultūras un Izglītības centrā "Melngaiļa sēta"

1. oktobrī, plkst. 12:00 - Kultūras un Izglītības centrs "Melngaiļa sēta" aicina uz Miķeļdienas svinībām.  Kopā veidosim rudens ražas kompozīciju izstādes, iesim Miķeļdienu rotaļās, minēsim mīklas. Veidosim latvju zīmju rotas & ēdīsim rudens gardumus! 

Limbažu novada Skultes pagasta auto orientēšanās sacensības

14. oktobrī visi laipni aicināti piedalīties auto orientēšanās sacensībās, kas norisināsies Limbažu novada, Skultes pagastā. 

Pieteikšanās veidlapa: atrodama šeit. 

Pasākuma nolikums: atrodams šeit.

Grupa "7 dēli" mūzikas bārā Limbizkvīts

30. septembrī - mūzikas bārā Limbizkvīts (Burtnieku iela 7, Limbažos) viesosies grupa - 7 dēli! Ieeja: 5 eur. Savukārt par gardiem ēdieniem visas dienas garumā parūpēsies - Salt'n Pepper. 

Dzejkoncerts. Dzejas ritmi. Fricis Bārda - Bārdu dzimtas muzejā "Rumbiņi"

Iesākumā bija vārds, un vārdam bija ritms… tāpat kā sirdij… 

Tā nav nejaušība, ka Katlakalna draudze šīs Dzejas dienas ir veltījusi dzejniekam Fricim Bārdam, jo viņš ir cieši saistīts ar Katlakalnu. Piecus gadus Fricis Bārda ir bijis Katlakalna draudzes skolas skolotājs, ērģelnieks baznīcā un baznīcas kora dibinātājs, par ko Katlakalna bibliotēkā glabājas novadnieku atmiņas. “Zaļajā Dieva namā ar zvaigznēm dzied mana sirds,” tā dzejnieks rakstīja par Katlakalna baznīcu. Patiesībā par dzejnieku Fricis Bārda kļuva tieši Katlakalnā, jo te 1902. gadā viņš uzrakstīja savu pirmo publicēto dzejoli “Raibais pavediens”.

Dzejkoncerts “Dvēseles ritmi. Fricis Bārda” būs tikšanās ar vienu no lielākajiem latviešu dzejas dižgariem. Tiks lasīta Friča Bārdas dzeja, vēstuļu fragmenti un laikabiedru atmiņas, kuras atlasījusi un stāstā sakārtojusi žurnāliste Anita Freiberga. Klausīsimies, domāsim, jutīsim un mēģināsim saprast, kas tad bija Fricis Bārda – dzīves mīlētājs, dzīvības vērtību apliecinātājs vai vientuļš ceļinieks? Bet skaidrs ir viens: viņš bija izcils latviešu dzejnieks, ar kura dzejas rindās ieaustajām atziņām ir uzaugušas un dzīvo daudzas paaudzes.

Izrāde "Īsta pamācība mīlēšanā" - Vilzēnu tautas namā

7. oktobrī, plkst. 19:00 - Vilzēnu tautas namā viesosies "Matīšu teātris" ar izrādi "Īsta pamācība mīlēšanā". Pēc Rūdolfa Blaumaņa darba motīviem Kristīnes Daigas veidota luga. Ieeja: Bez maksas. 

Viļķenes amatierteātra izrāde - "Trešais vārds" - Puikules tautas namā

30. septembrī plkst. 14:00 - Puikules tautas namā viesosies Viļķenes amatierteātris ar A. Kasones izrādi "Trešais vārds". Ieeja: 5 eur. 

Muzikālais duets "GraBulis" Skultes kultūras centrā

Uzsākam sezonu ar muzikāli dzejisku vakaru ar apvienību GraBulis. Koncertprogrammā skan gan ļoti dzirdētas, gan arī stipri nedzirdētas dziesmas Ginta Grāveļa un Andra Buļa izpildījumā. Daudz kopā dziedama, daudz no jauna atklājama, daudz līdzi šūpojama..... Īsumā- kopējās kāju piesišanas piepildīta programma. Andris Bulis par programmu saka tā: "Mēs esam divi lieliski aktieri-Gints-lielisks, es- otrs. Šī ir mazlietiņ mīlīga, sirsnīga, feina, izklaidējoša, romantiska, "kas to zin kā beigsies", improvizēta programma. Gints-dzied....Es- traucēju!"

Biļetes iepriekšpārdošanā - Skultes kultūras centrā vai pagasta kasē. Biļešu cena - 7 eur un 10 eur. Tālrunis saziņai - 26434567; 28697477. 

Satikšanās un aktivitāšu diena par godu Starptautiskajai senioru dienai - Ozolmuižā

5.oktobrī plkst. 17:00 - Ozolmuižā - "Satikšanās un aktivitāšu diena" par godu 1.oktobrī atzīmējamajai  Starptautiskajai senioru dienai.

Līdzi ņemt nelielu cienastiņu. Tālrunis informācijai - 26526993.

Senioru dienai veltīta pēcpusdiena "Viss kā dzīvē.."

1. oktobrī, plkst. 13:00 visi laipni aicināti uz senioru dienai veltītu pēcpusdienu - "Viss kā dzīvē.." Programmā: Irinas Tomsones dzeja: Matīšu amatierteātris un ansamblis "Kvarta". Pasākuma īpašais viesis: Artis Šimpermanis. - Pēcpusdiena pie tējas tases un neliela cienastiņa. Līdzmaksājums: 3 eur. Par dalību pasākumā lūgums informēt pa tālr. 26335558. 

Rudens balle Vilzēnu Tautas namā ar grupu "GINC UN ES"

14. oktobrī, plkst. 21:00 aicinām uz Rudens balli - atpūtas vakaru - Vilzēnu tautas namā kopā ar grupu "GINC UN ES". Ieeja: 5 eur. Darbosies kafejnīca. Iespējama galdiņu rezervācija pa tālr. 26335558. 

Raitis Zapackis - "Pasakas" - Vilzēnu tautas namā

10. oktobrī, plkst. 10:00 Vilzēnu tautas namā ar programmu bērniem viesosies - Raitis Zapackis. Ieeja: 2 EUR. 

Raimonds Pauls un Paula Saija // koncertprogramma Pauls un Paula

Maestro Raimonds Pauls un dziedātāja Paula Saija ar koncertprogrammu “Pauls un Paula” apceļos Latviju, lai prezentētu dziedātājas debijas albumu ar tādu pašu nosaukumu. 18. oktobrī, 19:00 - ar koncertprogrammu viesosies - Limbažu kultūras namā. 

TEHILLIM. PSALMI. CILVĒKA CEĻŠ - Koncerts par dievišķo un cilvēcisko.

17. septembrī, 18:00 visi tiek laipni aicināti uz Skultes baznīcu - uz koncertu - TEHILLIM. PSALMI. CILVĒKA CEĻŠ - Koncerts par dievišķo un cilvēcisko. Guntars Prānis - balss, ratalira, stāsts. Gatis Zelmenis - perkusijas. Programmā dažādu tradīciju psalmu dziedājumi senebreju, latīņu, latviešu, vācu un gruzīnu valodās. Ieeja: Brīva. 

Muzikāls rīts Skultē pie Kafijotavas kopā ar Intu Ķergalvi.

Jau šo sestdien, 16.septembrī! No rītiņa agrumā, pie mums Skultē rīts balādēm ar Ints Speiss Ķergalvis plkst.10.00. Visi laipni gaidīti!

Leļļu izrāde bērniem un vecākiem "Lācis un viņa draugi"

4. oktobrī plkst. 16:00 Salacgrīvas kultūras centrā, TEĀTRIS UN TE piedāvā leļļu izrādi bērniem un vecākiem "Lācis un viņa draugi".

Ieeja 3,00 EUR

Grupas GALAKTIKA jaunā albuma prezentācijas koncerttūres koncerts MUMS PIEDER TIK DAUDZ - Salacgrīvas kultūras namā

Grupas «Galaktika» jaunā albuma prezentācijas koncerttūre «Mums pieder tik daudz» - 2024. gada 21. martā, plkst. 19:00 - Salacgrīvas kultūras namā.

Moto Saiets_2023 Sezonas Noslēgums Svētupes Muižas Kompleksā

21. oktobrī laižam  #PA_MIERĪGO Moto sezonas noslēguma pārgājienā - Moto pārgājiens “Rīga – Svētupes muižas komplekss”. Tīkams moto maršrutu gan “Adventure” braucējiem, gan šosejas braucējiem.  “Adventure” brauciens solās būt smilšainu bezceļu un izaicinājumiem bagāts. 

THE SOUND POETS akustiskā koncertsērija PIE VIENAS UGUNS

25. novembrī, plkst. 16:00 – ar akustisko koncertsēriju PIE VIENAS UGUNS Limbažu kultūras namā viesosies THE SOUND POETS!

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/131711

Arī rudenī lauku sēta Z/s Priedītes aicina ciemos

Arī rudenī lauku sēta Z/s Priedītes piedāvā apskatīt, samīļot un pabarot trušus, aitas, kaziņas, īru tinkeru šķirnes zirgus un govis. 

Siguldas tautas teātra viesizrāde – “Saki labu vai neko” – Limbažu kultūras namā

Limbažu kultūras namā - Siguldas tautas teātra viesizrāde - E.Hafere - detektīvkomēdija "Saki labu vai neko".

22. oktobrī plkst.16.00, Biļetes: 5,00 EUR (Limbažu kultūras nama kasē).

Muzikāls uzvedums: "Ķepaiņiem pa pēdām" Limbažu kultūras namā

Limbažu kultūras namā - 1.oktobrī, svētdiena plkst.12.00 - Muzikāls uzvedums: "Ķepaiņiem pa pēdām".

Dzejas stunda jauniešiem - Bārdu dzimtas muzejā "Rumbiņi"

18. septembrī Rumbiņos tiek rīkota dzejas diena vecāko, 10.-12.to klašu skolēniem. Uzstāsies dzejniece Inga Pizāne un mūziķis Oskars Jansons. Programmā dzeja, mūzika un zupa.

Ieeja brīva, sākums 13:00

Akordeonista Kaspara Gulbja koncerts "Muzikālais lidojums" Limbažu vecajā rātsnamā

Akordeonista Kaspara Gulbja koncerts "Muzikālais lidojums" Limbažu vecajā rātsnamā 28.septembrī plkst. 19:00
Limbažu vecajā Rātsnamā, Burtnieku ielā 4, Limbažos, (ieeja no pagalma puses).

Skultē pie Kafijotavas uzstāsies saksofonists Ingmārs Kalniņš.

9. septembrī plkst. 10:00 Skultē pie Kafijotavas uzstāsies Ingmārs Kalniņš. 

Stand-up komēdija "MAČO"

14. oktobrī, plkst. 18:00 - Ainažu kultūras namā - stand-up komēdija "Mačo"

"Pannas Teātris" skatītājiem piedāvā izrādi, stand-up komēdiju “MAČO”. Veicot vīriešu tipoloģijas pētījumus un aplūkojot sabiedrībā sastopamos vīriešu tipāžus, izrādē uzzīmēts mūsdienu latviešu mačo dramaturģes Aivas Birbeles acīm. Tas viss darīts, konsultējoties ar īstiem vīriešu sugas pārstāvjiem - aktieri Aināru Ančevski un režisoru Juri Rijnieku.

Vasaras izskaņas koncerts "Tango krokšos" Puikuls "Sabiedriskā centra" pagalmā

Puikulē "Sabiedriskā centra" pagalmā 7.septembrī plkst.19:00 vasaras izskaņas koncerts "Tango krokšos" ar Irīnas Tomsones dzeju un dziesmām Matīšu teātra, kultūras un izglītības biedrības "MATI" sniegumā. 

Starptautiskais amatieru teātru festivāls „Spēlesprieks”

Starptautiskais amatieru teātru festivāls „Spēlesprieks” - „Teātris ar un bez robežām” - 2023.gada 15.-17. septembrī, Limbažos.

Festivāla programma & citi jaunumi: https://www.spelesprieks.lv/festivals-2/ 

Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma seansi Limbažu novadā

Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma seansi Limbažu novadā - 4. un 5. septembrī Liepupē un Burtnieku kvartālā, Limbažos.

Piesakies jaunumiem

© 2009-2023 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »