AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

Rīgas iela

Rīgas iela ir vienīgā bruģētā iela Salacgrīvā, un tai vienmēr bijusi svarīga loma miesta un pēc tam pilsētas sabiedriskajā un kultūras dzīvē.

Tajā mājvietu bija atradušas visas sabiedriski nozīmīgās celtnes. Sākot ar tiltu un veikalu un beidzot ar miesta un pēc tam pilsētas pārvaldes ēku. Rīgas ielas nami un to likteņi iezīmē spilgtu lappusi Salacgrīvas vēsturē.

Nams Rīgas ielā 6 var lepoties ar to, ka līdz pat šai dienai šeit darbojas 1880. gadā dibinātā Vecā aptieka. Sarkanais ķieģeļu nams, tāpat kā vairums šīs ielas vecās apbūves, celtas 19.gs. beigās un pirms tam piederējis Svētciema muižas baronu Fēgezaku dzimtai.

Rīgas ielā 5 pagājušā gadsimta 20. un 30. gados atradās viens no lepnākajiem Salacgrīvas veikaliem - Jirgensona tirgotava. Tā stāvēja rakstīts uz veikala izkārtnes, bet to dēvēja arī par Emīlijas Lūsis veikalu, jo Emīlija to vadīja kopā ar savu brāli uzņēmēju Jāni Jirgensonu.

Atrašanās vieta
Rīgas iela, Salacgrīva
lat: 57.752642; lon: 24.356875
Kontakti
TUVUMĀ ESOŠI OBJEKTI

Muzejs "Mantu kambaris"

Adrese:Rīgas iela 7, Salacgrīva
Tālrunis:+371 26436719
Mantu kambaris pārsteidz ar savu bagātīgo mantu klāstu. lasīt vairāk ››

Biedrības laiva

Adrese:Rīgas ielā 10, Salacgrīva
Rīgas ielā 10, Salacgrīvā skatāma zvejas laiva, ko pilsētai 2006. g. novembrī dāvināja zvejnieks Visvaldis Šrenks. Eiropas Savienības regulas neļauj mūsu zvejniekiem attīstīt zvejniecību. Gluži otrādi, nākas to sašaurināt. Visvaldim bija izvēle: uzdāvināt laivu pilsētai bezpeļņas izmantošanai ārpus zvejniecības vai atdot sagriešanai. Visvaldis izvēlējās pirmo variantu. lasīt vairāk ››

Salacgrīvas tūrisma informācijas centrs

Adrese:Rīgas iela 10A, Salacgrīva, Latvija, LV 4033
Tālrunis:+371 26463025; +371 64041254

Salacgrīvas tūrisma informācijas centrā iegūsiet informāciju par Salacgrīvas, Ainažu pilsētām kā arī citiem tuvākiem vai tālākiem galamērķiem, gan Limbažu novadā, gan tālākos vai tuvākos Latvijas nostūros.

lasīt vairāk ››

Rokdarbniece Laila Olte

Adrese:Salacgrīva
Tālrunis:+371 26671595
Lailas Oltes aizraušanās ir rokdarbi - zeķītes un jaciņas jaundzimušajiem, austas jostas un paklāji, adītas zeķes bērniem un pieaugušajiem, mauči, puzuri u.c. Rokdarbus ir iespējams iegādāties veikaliņā “Radīts Piejūrā” vai arī pasūtīt, sazinoties ar rokdarbnieci. lasīt vairāk ››

Sidraba zieds

Adrese:Salacgrīva
Tālrunis:+371 26579182
Salacgrīvietes Ineses Zmičerevskas radītie mašīnizšuvumi priecēs ikvienu - ikdienā un svētku reizēs. lasīt vairāk ››
  Atpakaļ  izdrukātPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

© 2009-2023 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »