AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta dabas centrs

Dabas centrā apmeklētājiem ir iespēja interaktīvā veidā – caur spēlēm un smiekliem apgūt teoriju - iegūt un nostiprināt zināšanas par īpaši aizsargājamām dabas teritorijām un mūsu piekrasti Vidzemes akmeņaino jūrmalu.

Vai esat kādreiz domājuši par to, cik daudz zināt par dabu un vidi sev apkārt? Vai, brienot pa taku pļavā vai pludmalē vai vienkārši pastaigājoties, nerodas vēlme uzzināt, kas tie ir par augiem, kas apkārt aug?

Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta dabas centrs vadītāja Inta Tev palīdzēs atbildēt uz šiem jautājumiem un uzzināt daudz ko jaunu.


Dabas izziņas un pētnieciskās nodarbības par apkārtnē sastopamajām dabas vērtībām notiek gan dabas izglītības centra telpās, gan ārā. Darba procesā šeit tiek izmantots īpaši dabas izzināšanai un pētīšanai paredzēts aprīkojums, darba lapas, un arī plašākai sabiedrībai tiek organizēti dažādi tematiskie pasākumi, kas īpaši interesanti ir ģimenēm ar bērniem, jo pasākumos ir padomāts par to, lai interesanti būtu gan lieliem, gan maziem dabas draugiem.

Dabas centrs aktīvi sadarbojas ar sava reģiona skolām. Šis piedāvājums ir spēkā gan grupām, gan individuālajiem apmeklētājiem.


Nodarbībām lūdzam pieteikt grupas, kas nav lielākas par 25-30 cilvēkiem. Dažām nodarbībām dalībnieku skaits var būt arī mazāks.

 

Atrašanās vieta
Rīgas iela 16, Salacgrīva
lat: 57.751709; lon: 24.355220
Pieejamība

Kontakti
Darba laiks
Grupu apmeklējumam nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
TUVUMĀ ESOŠI OBJEKTI

Kafejnīca "Kambīze"

Adrese:Rīgas iela 14a, Salacgriva, LV-4033
Tālrunis:+371 29122211
Kafejnīca "Kambīze" - mājīgi un garšīgi! Ikdienā piedāvā zivju, gaļas ēdienus, zupas, salātus, saldos. lasīt vairāk ››

Salacgrīvas muzejs

Adrese: Sila 2, Salacgrīva
Tālrunis:+371 64071981
Līdz 10. augustam apskatāma mākslinieku grupas "DAUGAVA 2019" izstāde AR LATVIJU SIRDĪ. lasīt vairāk ››

Velomaršruts Salacgrīva - Veczemju klintis

Adrese:Rīgas iela 10a, Salacgrīva
Tālrunis:26463025
Ainavām un kultūrvēstures pilns maršruts aizvedīs Tevi no Salacgrīvas līdz krāšņajām Veczemju klintīm. Maršruta garums vienā virzienā ap 25 km. lasīt vairāk ››

Velomaršruts "Trīs tilti"

Adrese:Rīgas iela 10a, Salacgrīva
Tālrunis:26463025
Velomaršruts "Trīs tilti" sniegs iespēju apceļot Salacas abus krastus un apskatīt nozīmīgus kultūrvēsturiskos objektus un paviesoties vietējā saimniecībā. lasīt vairāk ››

Velomaršruts "Izzini senos muižu ceļus"

Adrese:Rīgas iela 10a, Salacgrīva
Tālrunis:26463025
Velomaršruts “Izzini senos muižu ceļus” ir izveidots kā apļveida maršruts no Salacgrīvas līdz Lāņiem un atpakaļ, kura kopējais garums ir 20 kilometri. lasīt vairāk ››
  Atpakaļ  izdrukātPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

© 2009-2024 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »