AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

Limbažu novada tūrisma informācijas centrs

+1

Daudzfunkcionālākais un plašākais Limbažu novada tūrisma informācijas centrs (TIC) atrodas pašā Limbažu pilsētas sirdī, Vecā ugunsdzēsēju depo ēkā.

Tajā iespējams saņemt bezmaksas konsultācijas, informatīvos materiālus un izmantot bezmaksas WiFi. TICā iespējams noformēt arī IMPRO ceļojumus.

TIC konsultanti sniegs informāciju par dažādiem tūrisma piedāvājumiem, ekskursijām, gidiem, tūristu maršrutiem Limbažos, Limbažu novadā un citām Latvijas pilsētām. 

Ja nav iespējams apmeklēt Limbažu novada tūrisma informācijas centru klātienē, iesakām izpētīt apjomīgāko informācijas portālu par Limbažu novadu: www.visitlimbazi.lv. Tajā var aplūkot kartes un informatīvo materiālu elektroniskās versijas, kā arī rast informāciju par aktuālajiem pasākumiem un idejas, kā iepazīt Limbažu pilsētu un novadu!
Atrašanās vieta
Torņa iela 3, Limbaži, Latvija, LV-4001
lat: 57.514756474688895; lon: 24.714099231636578
Pieejamība

Kontakti
Darba laiks
P - Pk: 9:00-18:00
S: 10:00-17:00
Sv: 10:00-15:00
Cena
Tūrisma informācijas centrā iespējams saņemt bezmaksas konsultācijas un bezmaksas informatīvos materiālus
KVALITĀTES ZĪMES
TUVUMĀ ESOŠI OBJEKTI

Vecais ugunsdzēsēju depo

Adrese: Torņa iela 3, Limbaži
Tālrunis: +371 64070632
Vecais ugunsdzēsēju depo ir īstā vieta, kurp doties, lai uzzinātu par to, kā senāk Limbažos dzēsa ugunsgrēkus, cik bieži tie notika. lasīt vairāk ››

“Centra kiosks” – ārtelpas vitrīna

Adrese:Cēsu iela 1, Limbaži

Atjaunotā koka konstrukcijas vitrīna/stiklots paviljons kopē Limbažu vēsturiskā centra Kiosku, kas tika uzstādīts vecpilsētas centrā, Tirgus laukumā 1935. gadā. Kiosks, kā arī SHELL benzīntanks savdabīgā veidā iemarķēja vietu pilsētas vēsturiskajā centrā no kuras tika iemērīta viduslaiku pilsēta.

lasīt vairāk ››

Mīlestības un draudzības vārti

Adrese:Burtnieku iela 4 (pagalmā), Limbaži

Burtnieku kvartāla vidū apskatāmi sudrabkaļa Oļega Auzera darinātie "Mīlas un draudzības vārti". Mīlas vārtu viena puse simbolizē vīrišķo pusi, tur skatāmi ozolzari, ozollapas un zīles. Mīlas vārtu otra puse, kurā redzamas ābeles lapas un ābeļu ziedi – simbolizē sievišķo pusi. Pēc jaunā pāra vēlēšanās, iespēja pasūtīt un piekarināt savu misiņa lapiņu ar vārdiem un laimīgo datumu.

lasīt vairāk ››

Dzīvā Sudraba muzejs

Adrese:Burtnieku iela 4, Limbaži
Tālrunis:+371 29356858

Sudrabkaļa Oļega Auzera dzīves ieguldījuma ekspozīcija savij mākslu, filozofiju un darbu ar sudrabu izsmalcinātās skulptūrās.

lasīt vairāk ››

Limbažu Vecais rātsnams un sienu gleznojumi

Adrese:Burtnieku iela 4, Limbaži
Tālrunis:+371 26351433, +371 28622379

Pasteļtoņos gleznoti kuģi, klintis, cilvēki, nami, ainavas: motīvi it kā no pasakām, it kā no flāmu glezniecības… Tāda aizplīvurota pasaule dveš no minētā nama mansarda stāva sienu gleznojumiem. Tādus savulaik pasūtījis kāds Braunšveigs, par kuru zināms visai maz, toties pateicoties namatēva gaumes izjūtai, nu viņa vārds tiek bieži še daudzināts. Mūsdienās šie sienu gleznojumi atzīti par valsts nozīmes mākslas pieminekli. 

lasīt vairāk ››
  Atpakaļ  izdrukātPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

© 2009-2024 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »