Titulbilde

Laipni lūdzam Limbažu novadā Novadā, kur mājo balanss starp darbu un atpūtu, seno un mūsdienīgo, pilsētu un dabu

Titulbilde

Dzīvā Sudraba Muzejs Pasaules elpa sudrabā. Muzejā iespējams apskatīt Oļega Auzera sudraba skulpturālās kompozīcijas.

Titulbilde

Katvaru muižas parks Katvaru muižas parks ir apmēram 15 hektārus liels, un daļa tā atrodas Katvaru ezera krastā. Tieši gar ezera krasta terasēm stiepjas vecu liepu alejas ar atpūtas stūrīšiem. Interesantas ir liepu alejas, tur atrodamas pat 400 gadus vecas, četrus līdz piecus metrus resnas liepas.

Titulbilde

Salacas Sarkanās klintis Salacas Sarkanās klintis ir smilšakmens krauja, kas stiepjas vairāk kā 400 m garumā.

Titulbilde

Planču purva dabas taka

Titulbilde

Salacgrīvas osta

Titulbilde

Vidzemes podnieki Vidzemes podniecības savdabīgās tradīcijas ir izturējušas laika pārbaudi, vidzemes podnieki tās godā vēl mūsdienās. Tradicionālās podniecības meistaru darbnīcās no māla, akmens masas un citiem materiāliem top trauki un dažādi sadzīves priekšmeti, apdedzinot tos atklātā uguns vai mūsdienīgā elektriskā ceplī

Pirmdiena, 22. jūlijs
Vārda dienas: Marija, Marika, Marina
AINAŽISALACGRĪVALIMBAŽIALOJA un STAICELE

Top objekti

Jaunumi

Vasaras autofotoorientēšanās piedzīvojums "Limbaži-Ainaži"

Pavadiet vienu sestdienas dienu koši un jautri, piedaloties 27.jūlija autofotoorientēšanās braucienā "Limbaži- Ainaži 2024" un iepazīstot no cita skatu punkta daļu no Limbažu novada.

Limbažu pilsētas svētku ietvaros norisināsies otrais Limbažu triatlons
Limbažu pilsētas svētku ietvaros norisināsies otrais Limbažu triatlons četrās dažādās distancēs: Sprints un Super sprints, savukārt bērniem un jauniešiem būs divas simboliskas iepazīšanās ar triatlonu distances.
Medus diena Limbažos 2024
2024. gada 27. jūlijā, no plkst. 10:00 - Burtnieku kvartālā, Limbažos norisināsies - MEDUS DIENA! Pasākuma laikā būs iespējams iegūt zināšanas par bitēm, biškopja profesijas noslēpumiem, dažādām medus šķirnēm, uzzināt kā rodas medus, degustēt un iegādāties to.
Peoniju svētki Limbažos

Klāt peoniju ziedēšanas laiks, un Limbažu novadā to atzīmē krāšņi! Limbažu kultūras namā - Peoniju izstāde; Vidrižu “Kalnbudēs” - Peoniju svētki; Burtnieku kvartālā - 4. Peoniju svētki ar izstādi, tikšanos un Kaspara Gulbja koncertu.

Piesakies jaunumiem

© 2009-2024 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »