AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
Arhīvs

Draiska attiecību komēdija | CAURSTAIGĀJAMĀ GUĻAMISTABA - Limbažu kultūras namā

Draiska attiecību komēdija | CAURSTAIGĀJAMĀ GUĻAMISTABA - Limbažu kultūras namā  - 9. novembrī, 18:00!

1. februārī Ogres Kultūras centrā  pirmizrādi piedzīvoja draiska attiecību komēdija "Caurstaigājamā guļamistaba". Jauniestudējumu varēs noskatīties arī Krustpilī, Siguldā, Jelgavā, Rīgā un citās Latvijas pilsētās - 2024. gada 9. novembrī arī Limbažos. Režisors Imants Strads izrādē ir radījis shēmu kā vieni meli rada nākamos un tie kā lavīna, veldamās no kalna, ievelk iekšā visus, kas gadās ceļā.

Baltā galdauta svētki Pociemā

4. maijā plkst. 17:00 - Pociema kultūras namā - Baltā galdauta svētki - un amatiermākslas kolektīvu dižkoncerts.

Ģimeņu diena Limbažu galvenajā bibliotēkā

27. aprīlī plkst.11:00 - Limbažu galvenajā bibliotēkā - norisināsies ģimeņu diena - "Pielaiko profesiju!"

Koncerts "Ar deju sirdī..." - Viļķenes kultūras namā

18. maijā, 19:00 - Viļķenes kultūras namā - Deju koncerts "Ar deju sirdī..." - par godu Baibas Adamovičas 45 & 35 gadu darba jubilejai! Ieeja: 4 eur.

Limbažu Mūzikas un Mākslas skolas koncerts - Limbažu kultūras namā

30. aprīlī, 18:00 - Limbažu kultūras namā - norisināsies Limbažu Mūzikas un Mākslas skolas koncerts. 

INTARS BUSULIS & Abonementa orķestris - Limbažu kultūras namā

2024. gada 16. novembris, 18:00 - Limbažu kultūras namā - INTARS BUSULIS & Abonementa orķestris. Biļetes:https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/139463

Ceļojuma Stāstu Vakars ar Kristiānu Mārtinsoni!

Esi gatavs atbrīvot prātu un iegrimt ceļojumu pasaulē?
Spānijā dzīvojoša limbažniece dalīsies ar saviem spilgtākajiem ceļojumu piedzīvojumu stāstiem!
Kristiāna ir pabijusi 30 dažādās pasaules valstīs, taču viņas sirdij tuvākās ir bijušas tās, kuras ir apceļotas ilgstoši - no pulsējošās Ņujorkas līdz mistiskajai Ēģiptei, no burvīgās Vjetnamas līdz noslēpumainajai Kambodžai. Viņa ar aizrautību runās par piedzīvoto Dienvidamerikā, Eiropā un Centrālajā Āzijā, kā arī neaizmirsīs dalīties ar spilgtākajiem iespaidiem un noderīgiem ieteikumiem apceļojot katru valsti.

Ceļojuma stāstu vakars. Apkārt Latvijai zirga mugurā. Tina Runce & Līga Vilne

Ideja par ceļojumu zirga mugurā apkārt Latvijai radās vairāku gadu garumā, darbojoties ar bērniem, pieaugušajiem un zirgiem. Pavadot laiku pie Baltijas jūras Tina & Līga novēroja, ka cilvēki kļūst laimīgi kontaktējoties ar viņu zirgiem vienkārši pieskaroties tiem. Kopējā pelde ar zirgiem ir vasaras lielākais emocionālais piedzīvojums.

Aicina piedalīties ceturtajā tīklošanās pēcpusdienā remigrantiem “Manas mājas Vidzemē” Limbažu novadā.

Turpinām tīklošanās pēcpusdienas remigrantiem "Manas mājas Vidzemē" ar mērķi sniegt atbalstu remigrantiem, atgriežoties Vidzemē!

Kurš ir teicis, ka pavasaris nav piemērots gadalaiks pastaigai? Mēs ticam, ka kustībā ir spēks, tādēļ uzvelkam ērtu apģērbu, uzliekam saulesbrilles un dodamies lūkot Lielezeru!

KAD: Svētdien, 21. aprīlī, no plkst. 12.00 līdz 16.00

Tiekamies: Lielezera pludmale, Lielezera iela 14, Limbaži (Koordinātes: lat: 57.503567271992885; lon: 24.70216372533049)

Lielā talka Ārciemā 2024

Lielā talka Ārciemā 27. aprīlī. Piesaki dalību līdz 20. aprīlim, lai saimnieks zin' cik porcijas sarūpēt pusdienām: rk09@inbox.lv, 26303924. Plkst. 15.00 Labdarības koncerts kopā ar grupu "Klaidonis". Programmā arī līnijdeju grupa "Crazy Daisy team" un citi pārsteigumi. Tiks vākti ziedojumi Ārciema Brīvdabas baznīcas labiekārtošanai.

Pasākumu pakalpojumu tirgus Igates pilī

Aicināts ikviens interesents, kas plāno un meklē idejas un risinājumus kvalitatīvai pasākumu vai svinību norisei, kā arī jebkuram citam, kas varbūt vēlēsies tikai apskatīt, paklausīties vai notestēt kaut ko no bagātā pakalpojumu sniedzēju klāsta. Uz skatuves uzstāsies mūziķi un DJ. Saraksts ar dalībniekiem tiks papildināts, tāpēc sekojiet jaunumiem mūsu sociālajos tīklos. Vēljoprojām gaidām pieteikumus arī no dalībniekiem, lai šī diena ir vēl košāka un aizraujošāka abām pusēm.

JK Skulte un Žoržs Siksna koncerts "Pie Dzintara jūras"

27. aprīlī - 18:00 - Skultes kultūras centrā - Koncerts - Pie Dzintara jūras - JK Skulte un Žoržs Siksna. Ieeja: 2 eur.

Billy B and his Sonic Rockets - Mūzikas bārā "Limbizkvīts"

20. aprīlī - Ieeja no 20:00 - Mūzikas bārā "Limbizkvīts" (Burtnieku 7, Limbažos) - ar koncertu viesosies Billy B and his Sonic Rockets. Ieeja: 5 eur. 

Billy B and his Sonic Rockets ir pašlaik Latvijā aktīvākā grupa, kura izpilda 50-to un 60-to gadu rockabilly, rokenrola, boogie un western swing mūziku.

Māmiņdienas koncerts Igates pilī

Māmiņdienas priekšvakarā, vēl pēdējo reizi pirms krāšņās un rosīgās vasaras būsiet mīļi gaidīti uz brīnišķīgu vakarēšanu Igates pilī.Šie jaunie, enerğiskie mūziķi noteikti aizvilinās no ikdienas rūpēm ikvienu klausītāju un liks, ja ne dziedāt, tad, viennozīmīgi, vienā ritmā dungot līdzi tādiem viņu izpildītajiem džeza standartiem kā Franka Sinatras "Fly Me To The Moon” vai Louisa Armstronga “Cheek To Cheek” un daudziem citiem populāriem gabaliem.
Piesakies jaunumiem

© 2009-2024 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »