AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

Nordic Youth Sailing Championships 2023

No 24.jūlija līdz 29.jūlijam Kuivižos, pirmo reizi Latvijā notiks Ziemeļvalstu čempionāts burāšanā jauniešiem, kur vairāk kā 250 dalībnieki no 7 valstīm cīnīsies par labākā burātāja titulu.

Biedrība “Makšķernieku klubs “SALACKRASTI”” realizējusi projektu

Biedrība “Makšķernieku klubs “SALACKRASTI”” realizējusi projektu “Lašu laukums Vecsalacas muižā”, kas tika iesniegts Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) atklāta projektu iesniegumu konkursa Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020. gadam pasākumā “Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana” aktivitātē “Zivsaimniecības teritoriju un kultūras mantojuma infrastruktūras attīstībai”.

Salacgrīvā būs iespēja apgūt prasmes piekrastes airēšanā

Biedrība “Salacgrīvas ūdens sporta - atpūtas biedrība” iegādājusies un saņēmusi daļu no projektā “Piekrastes airēšana Salacgrīvā” paredzētajiem 19 laivu komplektiem bērniem un pieaugušajiem, lai popularizētu dažādus airēšanas veidus jūras piekrastē.

Liepupes baznīca tikusi pie atjaunotas fasādes

Gads tuvojas noslēgumam, vēl jānokārto dažādas formalitātes un atskaites un tad arī Liepupes baznīcas fasādes atjaunošanas darbi būs pabeigti. Pavasarī, kad būs apžuvis, atliks sakārtot zālienu ap baznīcu un tad senais Liepupes dievnams atklāsies pilnā krāšņumā. 

Nēģu kross

Oktobra otrā sestdiena Salacgrīvā jau par tradīciju kļuvusi kā nēģu slavināšanas un godā celšanas diena. Piekto gadu, lai kuplinātu pasākuma programmu, notika skrējiens “Nēģu kross”. Pateicoties labajiem laika apstākļiem un jauki iekoptajai tradīcijai, arī šogad tika pulcēts ievērojams dalībnieku skaits.

Randu pļavās izzinās piejūras pļavu vērtības un apsaimniekošanas izaicinājumus

16. oktobrī plkst. 11.00 Dabas aizsardzības pārvalde (pārvalde) organizē bezmaksas izziņas pārgājienu dabas liegumā Randu pļavas, kurā interesenti kopā ar dabas eksperti Dainu Bojāri un ornitologu Arni Zacmani varēs piekrastē vērot caurceļotājputnus, iepazīt pļavas uzturētājas Galovejas šķirnes govis, kā arī izzināt piejūras pļavu bioloģisko daudzveidību, apsaimniekošanas metodes un izaicinājumus, saglabājot vai atjaunojot dabas vērtības. 

Iepazīsti Salacas zivju dažādību un daudzveidību

Lai baudītu rudeni dabā, aplūkotu un iepazītu Salacas zivis, Dabas aizsardzības pārvalde ar projekta LIFE FOR SPECIES atbalstu 8. oktobrī plkst. 11.30 aicina visus interesentus uz izzinošu piedzīvojumu. Hidrobiologa Jāņa Bajinska vadībā ikviens ar zemūdens kameru varēs vērot, kas notiek zem ūdens, cik lieli un aktīvi laši iet augšup pa Salacu, kādas zivis vēl mīt upē un citas zemūdens norises.

Snow Dog Cup

"Snow Dog Cup" ir kamanu suņu sporta sacensības, kuras tiek rīkotas IFSS (International Federation of Sleddog Sport) pasaules kausa ietvaros.

Aicina jauniešus pieteikt savu dalību izaugsmes pārgājienam gar jūru

Limbažu Jauniešu centrs aicina Limbažu novada jauniešus vecumā no 15 – 25 gadiem pieteikties divu dienu apmācībām ‘’Izaugsmes pārgājiens gar jūru’’ kas notiks no 30. – 31.jūlijam Salacgrīvas novada jūras piekrastē, ar nakšņošanu teltīs.

Iepazīst dzīvi un dabu Svētupes krastos

Jūnija pēdējās dienās Svētupes krastos notika lauka pētījumi. Latvijas Kultūras akadēmijas studenti un pasniedzēji kopā ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes ainavu arhitektiem un Zemūdens kultūras mantojuma asociācijas pārstāvjiem izzināja dažādas vēsturiskās vietas un liecības Svētupes krastos.

Olimpiskā centra „Limbaži” sporta hallē

23. novembrī, plkst. 12.00, Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas sacensības vieglatlētikā

Nēģu dienas Salacgrīvas novadā 12.–13.–14. oktobrī

Salacgrīvas novads aicina apmeklēt Nēģu dienas piedāvājot 3 dienu programmu, kur plašākās aktivitātes paredzētas sestdienā, 13. oktobrī. Apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt nēģu tačus, nogaršot svaigi kūpinātus nēģus, griezt dančus vai nesteidzīgi ar velo iepazīt pilsētas apkārtni.
Piesakies jaunumiem

© 2009-2023 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »